"חייל איים עלי בנשקו כי צפרתי בחניון"

אישה בשנות ה-30 לחייה טענה כי במהלך סוף השבוע שלף לעברה חייל צה"ל את נשקו האישי, לאחר שצפרה לו בשעה שמכוניתו הפריעה לתנועה במתחם G בכפר סבא. לדבריה, החייל כיוון עליה את נשקו והחל לאיים עליה ועל אחותה, לאחר שהבחין כי מדובר בערבייה

"החייל איים עלי", ג'יהן (חדשות 2)

יועצת חינוכית מג'לג'וליה טוענת כי ביום חמישי האחרון חייל צה"ל איים עליה באמצעות נשקו האישי במתחם החנייה בקניון G בכפר סבא. לדבריה, לאחר שצפרה לחייל שיזיז את רכבו שחסם את הדרך במתחם, הוא יצא מהרכב ומשהבחין בכיסוי על ראשה שלף את נשקו האוטומטי מהמכונית ואיים עליה ועל אחותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ג'יהן עבד האדי-עראר, בשנות ה-30 לחייה, סיפרה כי הגיעה למתחם הקניות בעיר ביום חמישי בשעות הערב. במהלך נסיעתה בחיפוש אחר מקום חנייה, הבחינה ברכב שעומד באמצע הדרך. בתחילה סברה האישה כי מדובר בפקק, אך עד מהרה הבינה כי מדובר בנהג שעצר ללא סיבה ולכן החליטה לצפור לו.

מיד לאחר הצפירה, יצא חייל בשנות ה-20 לחייו מן הרכב על מנת לראות מי יושב במכונית שמאחוריו. לדברי ג'יהן, כשהבחין בכיסוי שעל ראשה הוציא החייל את נשקו האישי מהמושב האחורי במכונית והחל לאיים עליה ועל אחותה שישבה לצידה.

על פי גרסת הנהגת, החייל החל לצעוק לעבר השתיים: "אני אראה לך מה אעשה עכשיו". "הבנתי שהוא הולך לירות בשתינו", סיפרה ג'יהן. "באותו רגע כמעט התעלפנו מפחד. אנשים החלו לצעוק ולברוח מהמקום ואז שמעתי בחורה יהודייה שצועקת לעבר החייל. לאחר שהרבה אנשים צעקו עליו הכניס את הנשק לרכב וברח מהמקום". "אנשים שהיו באזור מיד ניגשו אליי לבדוק שהכל בסדר", הוסיפה ג'יהן. "לאחר שהאירוע דווח למשטרה, הגשתי תלונה במשטרת כפר סבא".

במשטרה אישרו כי התלונה אכן הגיעה לידיהם וכי הם רואים בחומרה את העניין. לדבריהם, מספר הרישוי שהיה על רכבו של החשוד העיד כי מדובר ברכב מושכר, ועל כן הקושי באיתורו. כשיימצא החשוד הוא צפוי להיחקר בנושא.