חשד: רצח את בת זוגו בתל אביב

אירנה איוונוב, בת 43, נמצאה מוטלת ללא רוח חיים בדירה בדרך השלום בתל אביב. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותה. בן זוגה נעצר על ידי המשטרה

אירוע אלימות חמור בתל אביב: אירנה איוונוב, בת 43, נמצאה הבוקר (ו') ללא רוח חיים בדירת מגורים בדרך השלום בעיר. על גופה נמצאו סימני אלימות רבים, ובן זוגה נעצר בחשד לאחריות למותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אזרח ששמע את ההתרחשות בדירה, הזעיק את כוחות המשטרה ומד"א שהגיעו זמן קצר לאחר מכן למקום. הפרמדיקים שהגיעו מצאו את איוונוב מוטלת ללא רוח חיים בכניסה לדירה, וביצעו בה פעולות החייאה שבסופן נאלצו לקבוע את מותה.

מבדיקה ראשונית עולה כי בני הזוג גרים במקום בשכירות, וכי לא ידוע בשירותי הרווחה על מקרי אלימות קודמים בין השניים. שוטרים, בפיקודו של מפקד המרחב נצ"מ שמעון לביא, פתחו בחקירת נסיבות המקרה.

זירת הרצח, הבוקר (חדשות 2)

חובש מד"א ישראל אהרוני שהגיע ראשון למקום סיפר: "נכנסנו לדירה וראינו אישה כבת 40 שוכבת כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק ונשימה כשעליה סימני אלימות בפלג גופה העליון".

פרמדיקית מד"א שנכחה בזירה, יערית פרקש, סיפרה על מאמצי ההחייאה: "ניסינו לבדוק אם ניתן להציל אותה, אך היא הייתה ללא כל סימני חיים עם פציעות קשות בפלג גופה העליון ונאלצנו לקבוע את מותה".