חשד בבת ים: בן 44 דקר את אביו ופצע אותו קשה

תושב בת ים בעל עבר פסיכיאטרי חשוד שדקר את אביו בפלג גופו העליון. האב הועבר לבית החולים בילינסון במצב קשה, והרופאים נאבקים על חייו. המשטרה עצרה את הבן ופתחה בחקירה

ארכיון (Miriam Alsterl/Flash90)

חשד לאלימות קשה בתוך המשפחה: גבר כבן 74 נדקר ונפצע הבוקר (רביעי) קשה בביתו בבת ים. החשוד במעשה, בנו של הפצוע, נעצר. המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני משפחתו של החשוד בדקירה הם אלו שהזעיקו את המשטרה. מבדיקה ראשונית עולה כי האב והבן רבו בלילה, ובשעות הבוקר הבן קם ודקר את אביו. בשל עברו של החשוד, נבדקת האפשרות כי פעל בהשפעת כדורים בעת הדקירה.

הדיווח הראשון על המקרה התקבל בסמוך סמוך לשעה 09:00. חובשי איחוד הצלה ומד"א שהוזעקו לזירה, ברחוב השר שפירא בעיר, העניקו לאיש טיפול רפואי במקום ופינו אותו במצב קשה לבית החולים וולפסון עם פצעי דקירה בפלג גופו העליון

"בבניין הייתה המולה גדולה וצעקות"

חגי נתני, חובש בכיר במד"א שהגיע ראשון לזירה, סיפר: "בבניין הייתה המולה גדולה וצעקות, שכנים הובילו אותי לגבר ששכב על הרצפה דקור ובהכרה מלאה. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל חבישות ועצירת דימומים".

מבית החולים וולפסון נמסר כי הצוות הרפואי החל בביצוע פעולות החייאה. במשטרה הדגישו כי בנו של הדקור, גבר כבן 44 עם עבר פסיכיאטרי, נעצר ונפתחה חקירה בנושא.

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv