רצח הנער נאור אטיאס: עימות בין משפחות החשודים בבית המשפט

בני משפחתו של החשוד המרכזי ברצח הנער נאור אטיאס התפרצו בבית המשפט לעבר משפחת החשודים הנוספים, והאשימו אחד מהם באחריות לפרוץ הקטטה שהביא למותו של הנער. "הוא קרא לו, לקח אותו בשביל מכות, שיילך לגיהינום", זעקה אמו של החשוד

מהומה פרצה היום (ב') בבית משפט השלום בכפר סבא כשמשפחות החשודים ברצח הנער נאור אטיאס ז"ל התעמתו ביניהן. אטיאס נרצח במהלך קטטה בפתח תקווה בין קבוצת נערים לפני יותר משבוע בעקבות סכסוך על לבה של נערה, סכסוך שלאטיאס עצמו לא היה כל חלק בו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בני משפחתו של החשוד המרכזי בדקירתו למוות של הנער התפרצו לעבר בני משפחותיהם של החשודים הנוספים, והאשימו אותם בהשתלשלות האירועים שהביאו למקרה הטראגי.

"הוא ילד טוב, הוא בחיים לא עשה שטויות", זעקה אמו של החשוד המרכזי. "הוא (אחד החשודים הנוספים) קרא לו, אמר לו 'בוא', לקח אותו בשביל מכות, הלוואי שתגיעו לגיהינום, תלכו לעזאזל".

נאור אטיאס ז"ל (פייסבוק)

במקביל, הגישה היום המשטרה הצהרת תובע נגד שניים מהחשודים במעורבות ברצח. בין הפרקליטות למשטרה התגלעה מחלוקת בימים האחרונים בנוגע לסעיפי האישום נגד השניים.

המשטרה עצרה תחילה חמישה חשודים, ולאחר חקירה שנמשכה שבוע ימים שחררה שניים מהם למעצר בית. לטענת המשטרה התיק שגובש מאפשר להגיש כתב אישום בגין רצח נגד החשוד המרכזי ובגין הריגה נגד שני חשודים נוספים.

בפרקליטות לעומת זאת גורסים כי כתב האישום נגד החשוד המרכזי יהיה בגין הריגה, ונגד החשודים הנוספים, שאחד מהם אחראי לפרוץ הקטטה, בגין גרימת חבלה מחמירה בלבד.