חשד: צעירה נאנסה תוך שימוש בסם אונס

ביום חמישי האחרון נמצאה אישה בת 32 בלבוש חלקי ובהכרה מעורפלת בבית דירות ברמת גן. היא אמרה לשוטרים שאינה זוכרת איך הגיעה לשם, ובמשטרה חושדים כי נעשה שימוש בסם אונס. חשוד בן 36 נעצר וטען כי חגג עם המתלוננת ועם אנשים נוספים

חשד לשימוש בסם אונס. אילוסטרציה (חדשות 2)

חשד לאונס באמצעות סם אונס: שוטרים מצאו צעירה בת 31 בהלם, בלבוש חלקי ובערפול חושים בחדר בבית דירות ברמת גן, כשלדבריה היא אינה זוכרת מה קרה. המשטרה מעריכה כי היא נאנסה בהשפעת אלכוהול או סם שהוחדר למשקה, ועצרה חשוד במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום חמישי האחרון האישה הייתה אמורה להמתין ברכב לחבר באזור בורסת היהלומים בעיר, וכשחזר החבר כעבור כחצי שעה לא מצא אותה במקום. הוא ניסה ליצור עמה קשר טלפוני ומשלא ענתה התעורר החשד כי כי היא נמצאת במצוקה. שוטרי סיור ממרחב דן פתחו בסריקות ואיתרו את הבחורה, כשחלק מבגדיה חסרים.

מחומר החקירה עולה, כי המתלוננת נכנסה למסעדה סמוכה, שם אכלה ושתתה ופגשה בחשוד. המתלוננת העידה כי מנקודה זו והלאה, היא אינה זוכרת מה קרה עד שנמצאה על ידי השוטרים. החשד הוא שהקורבן נלקחה לחדר במלון כשהיא במצב של ערפול חושים, וייתכן כי נעשה שימוש בסם אונס שהוכנס למשקה או במצב שכרות מתקדם. 

חשוד בן 36 נעצר בסוף השבוע

בחדר שבו נמצאה הצעירה, איתרו השוטרים חלק מפרטי הלבוש שלה וכן אלכוהול בכמות גדולה. לאחר חקירה נעצר בסוף השבוע האחרון תושב האזור, בן 36, שסיפר לשוטרים כי פגש את הבחורה, וחגג עמה ועם אנשים נוספים במקום.

במוצאי שבת הובא החשוד בפני שופט בית משפט השלום בתל אביב, שהורה לשחררו למעצר בית. הוגשה בקשה לעיכוב ביצוע שחרורו, והיום יתקיים דיון בבקשה בבית משפט השלום בתל אביב. מרחב דן במשטרה ממשיך בחקירת התלונה.