רגעיו האחרונים של הזמר שנרצח

הזמר רומן שמחייב נורה לפני יותר מחודש במסעדה בראשון לציון. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 נראים הרגעים שלפני הרצח ואחריו. החשוד המרכזי ברצח, שהסגיר את עצמו רק יותר מחודש לאחר המקרה, מתעקש שמדובר היה בהגנה עצמית. לדבריו, הזמר ואחיו (שנורה גם הוא) ניסו לחסל אותו

לפני כחודש וחצי נרצח הזמר רומן שמחייב במסעדה בראשון לציון. בתיעוד שהגיע לידי חדשות 2 נראה שמחייב דקה בלבד לאחר שנורה, כשהוא מנסה בשארית כוחותיו להימלט מרוצחו ומביט לאחור בחרדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כמה דקות לאחר מכן הוא איבד את ההכרה והתמוטט. כבר מהרגע הראשון הגדירו במשטרה את הרצח במסעדת אריסטון בעיר "חיסול מקצועי ומתוכנן היטב". בתיעוד נראה גם החשוד המרכזי ברצח, אדוארד יצחקבייב, כשהוא מגיע למסעדה דקות לפני הרצח - מלווה בחשוד נוסף שטרם נעצר.

מחומר החקירה עולה שבקומה השנייה של המסעדה ירה אדוארד ברומן ובאחיו הצעיר ולאחר מכן עזב את המקום עם החשוד השני כאילו כלום לא קרה. סורין שמחייב, אחיו של הנרצח, איבד גם הוא את הכרתו ולאחר מכן פונה לבית החולים במצב קשה.

רומן שמחייב ז"ל (יוטיוב)

החשוד טוען להגנה עצמית 

רק 40 יום לאחר הרצח הסגיר את עצמו החשוד המרכזי למשטרה. לחוקרים הוא אמר שהאחים שמחייב ניסו לחסל אותו ושפעל מתוך הגנה עצמית. הוא אף הסכים לשחזר את האירוע ובשבוע שעבר הוביל את החוקרים למסעדה וסיפר על כל השתלשלות העניינים אל מול המצלמות.

"ברור שלקפח חיי אדם זו חוויה קשה וטראומתית", אמר סנגורו של החשוד ברצח, עו"ד יעקב שקלר. "יחד עם זאת הוא אמר לי את הדברים הבאים: 'זה היה או הם או אני". אבל צוות החקירה המיוחד במרחב שפלה לא מאמין לגרסתו של אדוארד. לדבריהם הוא היה "הבוס הגדול" בתכנית החיסול של הזמר.

"הוא לקח את הילד הראשון שלי וגם את השני הוא רצה לקחת", אמרה בבית המשפט סבטלנה שמחייב, אמו של הנרצח. "איזה מנוול, בחיים לא ראיתי כזה בן אדם". ביום ראשון יביא רב פקד חיים שרייבן, ראש צוות החקירה, את החשוד המרכזי לבית משפט השלום בראשון לציון, שם יבקשו החוקרים להאריך את מעצרו.