רוצח שלושת ילדיו חתך עצמו בתאו בכלא

איתי בן דרור, שהורשע ברצח שלושת ילדיו לפני כשלוש שנים, נפצע קל לאחר שחתך את עצמו בבטנו בבית הסוהר השרון שבו הוא מרצה את עונשו. הוא פונה במצב קל לקבלת טיפול רפואי, וצפוי לשוב בשעות הקרובות לכלא

פונה במצב קל לבית החולים. בן דרור (חדשות 2)

איתי בן דרור, שהורשע ברצח שלושת ילדיו לפני כשלוש שנים, חתך את עצמו בבטנו אמש (ה') סמוך לשעה חצות בבית סוהר השרון, שבו הוא מרצה את שלושת מאסרי העולם שנגזרו עליו בגין הרצח. הוא פונה במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי הערכה ראשונית, בן דרור ביצע חתך בבטנו באמצעות מכסה של קופסת שימורים. הוא פונה במצב קל לבית החולים מאיר בכפר סבא, וצפוי לשוב בשעות הקרובות לתאו. נסיבות המקרה נבדקות על ידי שירות בתי הסוהר.

בחודש יולי האחרון פורסם כי אשתו לשעבר של בן דרור, לילך שם טוב, הגישה תביעה נזיקית על סך 11 מיליון נגד בעלה לשעבר, משרד הבריאות ומשרד הרווחה. בתביעה, בה נאשמים גם בית החולים לב השרון ומועצת כפר יונה, טענה שם טוב כי הגופים יכלו למנוע את רצח הילדים.

סימם ודקר את ילדיו למוות

לטענת לילך, גופים אלה לא היו רגישים דיים להתראות ולאמירות המפורשות שלה על הסכנה הנשקפת, ולא מנעו את הרצח למרות שהיה באפשרותם לעשות כן. על פי כתב התביעה, בתקופה שלאחר פרידתם וגירושיהם של בני הזוג, החל מצבו הנפשי של בן דרור להידרדר.

 "הוא החל לנהוג בצורה מאיימת כלפי לילך וסביבתו, אושפז מספר פעמים, ניסה להתאבד מספר פעמים, החביא סכינים ואף נעצר על ידי המשטרה בגין מעשים אלו, אולם לבסוף שוחרר", נמסר ממשרד המשפטים, שסייע בהגשת התביעה.

לפני כשלוש שנים רצח איתי בן דרור את שלושת ילדיהם - עומר, אור ורוני בן דרור ז"ל - בביתו בנתניה, ביום הולדתה של לילך, לאחר שסימם ודקר אותם למוות. בן דרור הורשע ונידון לשלושה מאסרי עולם, וכן הוטל עליו לשלם לגרושתו פיצויים בסך חצי מיליון שקלים.