נעצרו חשודים בדקירת הנער בדימונה

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו אל המרפאה העירונית בעיר, פינו את הנער אל בית החולים סורוקה כשהוא במצב קשה. בהמשך ייצבו הרופאים את מצבו והוא הוגדר קל עד בינוני. המשטרה עצרה שני נערים, בני 16 ו-19, בחשד למעורבות באירוע

מי דקר בן 17? ארכיון (חדשות 2)

אל המרפאה העירונית בדימונה הגיע בשעות הצהריים (ה') נער בן 17 כשהוא שותת דם לאחר שנדקר בפלג גופו העליון. כעבור שעות, בתום סריקות ופעילות מודיעינית, עצרו חוקרי תחנת דימונה שני נערים בני 16 ו-19 בחשד למעורבות באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות של מגן דוד אדום פינה את הנער מהמרפאה כשהוא במצב קשה לבית החולים סורוקה בבאר שבע. בהמשך התייצב מצבו והוגדר קל עד בינוני. חבריו של הנער לבית הספר עודכנו על מצבו והם ציינו כי הוא לא היה בבית הספר בעת שנדקר.

לפי שעה, למשטרה אין מידע לגבי זהותו של הדוקר והנער הפצוע מסרב לשתף פעולה עם החוקרים.

ויכוח שהסתיים במוות

האירוע הנוכחי מצטרף לאירוע נוסף שהתרחש בסוף השבוע שעבר, אז נדקר נאור אטיאס ז"ל, בן 16, ברחוב הירקונים בפתח תקווה. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לו טיפול ופינו אותו לבית החולים אך כשמאמצי ההחייאה נכשלו נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

בעקבות חקירה שנפתחה עוכבו לחקירה שני קטינים תושבי העיר בחשד למעורבות במקרה. מהחקירה התבבר כי ויכוח פרץ בין שתי חבורות בעיר, דבר שהוביל לקטטה.

אטיאס ז"ל פונה לבית החולים בילינסון במצב אנוש כשהוא דקור בבטנו, שם ביצעו בו הרופאים פעולות החייאה ממושכות אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.