חשד: כלאו, הכו ושדדו שני צעירים

לצעיר בן 20 מאשקלון שביקש לפרוע צ'ק בדוכן החלפת כספים ציפתה הפתעה לא נעימה: על פי תלונתו, בעלי המקום האשימו אותו בזיוף הצ'ק, כלאו אותו ואת חברו, הכו אותם באופן חמור ושדדו ממנו עשרות אלפי שקלים. לאחר שנתן להם את מה שרצו, הוא שוחרר ופונה לקבלת טיפול רפואי

אילוסטרציה (shutterstock)

שוטרי מרחב איילון עצרו שלושה גברים, מוכרים למשטרה, בחשד שכלאו ותקפו שני צעירים, ושדדו אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי התלונה שהגיש צעיר בן 20 מאשקלון, הוא הגיע עם חברו לדוכן החלפת כספים וביקש לפרוע צ'ק על סך 7,000 שקלים. בעלי המקום אמרו לו להמתין, ואז הופיעו שוב כשהם מלווים בקבוצה של גברים. הבעלים האשימו את הצעיר בכך שלדבריהם יום קודם לכן ביקש לפרוע צ'ק מזויף, וכי הוא מנסה לעשות זאת שוב.

לאחר מכן נלקחו הצעיר וחברו בכוח לתוך רכב - ומשם הועברו לדירה בגוש דן. הם נכלאו בדירה, תוך שהגברים מכים אותם ומשתמשים באלימות קשה. רכבו של הצעיר מסוג אלפא רומאו נשדד, וגם בגדים מיובאים בשווי 35 אלף שקלים שהיו בתוכו.

על פי החשד, התוקפים לקחו גם 4,000 שקלים במזומן, והסכימו לשחרר את השניים רק אחרי שהצעיר מסר להם את כרטיס האשראי שלו ואת הקוד הסודי, שבו השתמשו כדי למשוך 16 אלף שקלים נוספים.

לאחר שעות ארוכות של כליאה, הצעירים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע והגישו תלונה במשטרה. בלשי מרחב איילון פתחו בחקירת המקרה ועצרו בדוכן החלפת הכספים את שלושת החשודים - בן 33 מאשדוד, ושני גברים בני 42 ו-37 מבת ים. המשטרה מחפשת אחרי שאר החשודים במעשה.