רכב ובו פעוט בן 3 נגנב ממושב ליד קריית מלאכי

פרסום ראשון: אביו של הפעוט הגיע למקום עם בנו ויצא לרגע מהמכונית, שנשארה מונעת. הגנב נכנס לרכב ונמלט עמו. כוחות גדולים של משטרה, בסיוע מסוק, ניהלו מרדף והציבו מחסומים לאורך כביש 40. כעבור זמן קצר נמצא הרכב נטוש עם הפעוט בפנים, במושב סמוך

המכונית הגנובה שנמצאה, הערב (פלאש 90)

דרמה בדרום: רכב ובו פעוט בן 3 נגנב הערב (ג') ממושב סמוך לקריית מלאכי. שוטרי מרחב לכיש שבמחוז הדרומי פתחו במרדף אחר גנב הרכב והציבו מחסומים לאורך כביש 90. מסוק הוזנק לאוויר, וכוחות גדולים נוספים נפרשו בכל האזור. כעבור זמן קצר אותרה המכונית במושב סמוך והפעוט נמצא בריא ושלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפעוט בן השלוש הגיע ברכב עם אביו למושב, שם יצא האב מהמכונית והשאיר אותה מונעת. גנב שהגיע למקום נכנס לרכב המונע כשהפעוט עדיין בתוכו ונמלט מהמקום. כוחות גדולים של משטרה ניהלו מרדף אחר נהג המכונית הגנובה, שאותר לבסוף במושב סמוך. החשוד נמלט מהמקום ברגל.

החשש הגדול של המשטרה היה שהגנב יברח עם המכונית לשטחים. בגלל חומרת האירוע הורה מפקד המחוז ניצב יורם הלוי להביא מעבדה ניידת ולאסוף ממצאים בתקווה שזה יסייע לאתר את החשוד.

נמשכות סריקות אחרי החשוד שנמלט

מפקד תחנת קריית מלאכי, סנ"צ סמי מרציאנו, אמר לאחר איתור הפעוט: "שלומו של הילד עמד לנגד עינינו. תגובת כוחות המשטרה הייתה מיידית. מיד פתחנו בסריקות נרחבות בסיוע מסוק על מנת לאתר את הילד והרכב. עמדתי נרגש למראה הילד שהוחזר לידי אמו. בשעה זו אנחנו ממשיכים במאמצים לאתר את גנב הרכב הנמלט".

ממשטרת ישראל נמסר: "אנחנו שמחים לבשר כי הפעוט בן השלוש אותר בריא ושלם ברכב, אשר נמצא נטוש סמוך לשטחים החקלאיים של היישוב חצב. נמשכות הסריקות אחר החשוד בגניבה".

בחודש שעבר: רכב ובו תינוקת נשדד בשלמון

בחודש שעבר עברו דקות ארוכות של חרדה גם על תושבת היישוב שלמון, לאחר שרכבה נשדד ממנה בשעה שבתה התינוקת נותרה בתוכו. בתום המתנה מורטת עצבים נמצאה התינוקת כשהיא בריאה ושלמה.

מפרטי האירוע עולה כי שלושה שודדי רכב פלסטינים שלפו את הנהגת מרכבה באזור צומת הדואר, סמוך לרמאללה. רק לאחר שנמלטו מהמקום עם כלי הרכב, גילו השודדים את התינוקת במושב האחורי.

לאחר שהבחינו בתינוקת, נטשו השודדים את הרכב סמוך ליישוב דולב באזור בנימין. מהמשטרה נמסר כי "זמן קצר לאחר מכן אותרה המכונית, לא הרחק מהמקום שבו נגנבה, כשהתינוקת בריאה ושלמה".