החשוד בפיתוי קטינה: "לא פדופיל"

לאחר שתמונתו הופצה בפייסבוק בידי אביה הזועם של בת 12 שעימה שוחח ברשת, מוסר החשוד בעבירות פדופיליה את גרסתו לפרשה כולה ומכחיש את המיוחס לו. "לא ידעתי שהיא בת 12", הוא טוען. אביה של הילדה מותח ביקורת על התנהלות המשטרה: "לא ציפיתי שהוא ישוחרר כל כך מהר"

שישה ימים לאחר שנעצר בחשד שניסה לפתות קטינה בת 12 דרך הפייסבוק, שוטח היום (ג') החשוד לראשונה את גרסתו לאירועים וכופר במיוחס לו. "אני חף מפשע", טוען האיש, תושב כפר סבא בן 33. "אני אדם נורמטיבי, אדם עובד, ומעולם לא נחקרתי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

למרות שתוכן השיחה מוכיח אחרת, ממשיך החשוד לדבוק בגרסתו שלפיה לא היה מודע לגילה של הקטינה. "חשבתי שהיא צוחקת איתי", הסביר. "לא ידעתי שהיא בת 12. סתם התנפלו עלי כל השבוע הזה, וחקרו אותי רק פעם אחת".

סנגורו, עורך הדין עדי כרמלי, משוכנע גם הוא שהטענות נגד מרשו חסרות שחר וכי בסופו של דבר ההר יוליד עכבר. "המעצר הזה מיותר. בתיק הזה לא יהיה כתב אישום. מרשי שוחרר לאחר שבית המשפט אימץ את גרסתו".

אבי הילדה: לא ציפיתי שישוחרר כל כך מהר

בעקבות שחרורו של החשוד היום בתום שישה ימי מעצר, מותח אביה של הילדה ביקורת על התנהלות המשטרה בתיק. "לא ציפיתי שהוא ישוחרר כל כך מהר מבלי שיחקרו את הנושא כמו שצריך", מחה האב וסיפר כי ביומיים האחרונים קיבל איומים אנונימיים.

הפרשה נחשפה לאחר שהאב גילה בחשבון הפייסבוק של בתו את ההתכתבות המטרידה שניהל איתה החשוד, ובתגובה הפיץ את התכתובת ברחבי הרשת החברתית בצירוף תמונתו של הגבר. בעקבות הפרסום, זימנה המשטרה את החשוד לחקירה.

כעת בודקים החוקרים האם ניסה החשוד ליצור קשר עם קטינות נוספות.