תיקה של מנהלת משמרת בבית קפה נגנב לעיני המצלמה

עובדת בית הקפה התל אביבי חיפשה את התיק הנעלם ברחבי המקום, אבל הייתה לא תחושה לא טובה. כשבדקה את צילומי מצלמות האבטחה הבחינה בגבר שתועד מחביא את התיק שלה מתחת למעיל - ומסתלק מהמקום. "כל החיים שלי היו בתיק הזה", סיפרה לחדשות 2 Online. צפו בתיעוד הגניבה

התיק נגנב, החשוד בגניבה תועד במצלמות האבטחה בשעת המעשה: מנהלת משמרת בבית קפה "ביאליק" בתל אביב שהגיעה לעבודתה למשמרת בוקר בשבוע שעבר נדהמה לגלות שהתיק איתו הגיעה, ושהכיל כרטיסים חשובים וחפצים אישיים - נעלם ממקומו כעבור כמה שעות. אחרי שניגשה למצלמות האבטחה במקום - חזתה בגבר לוקח את תיקה מהמקום בו הונח במקצועיות רבה - ומסתלק מבית הקפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"ביום ראשון בשבוע שעבר הגעתי למשמרת בוקר רגילה, הנחתי את התיק בעמדת המחשב שמשמשת את המלצריות במקום, בה מונחים בדרך כלל התיקים ועוד חפצים אישיים של העובדים - והתחלתי בעבודה", סיפרה העובדת לחדשות 2 Online. "אחרי כמה שעות, כשהלחץ נרגע, ניגשתי לעמדה בה הנחתי את התיק - וראיתי שהוא נעלם".

לפני שחשדה בגניבה, החלה לחפש את התיק יחד עם חבריה ברחבי בית הקפה. "אנחנו רגילים שדברים הולכים כאן לאיבוד ותמיד עוזרים אחד לשני לחפש - אבל הפעם הייתה לי תחושה אחרת, שהתיק נגנב", סיפרה.

"ראיתי גבר מכניס את התיק שלי מתחת למעיל - ומסתלק"

כעבור זמן קצר התברר לה שהתחושה שלה נכונה, לאחר שניגשה לבדוק בצילומי האבטחה מה התרחש בבית הקפה בשעות האחרונות. "הרצתי את הסרט במצלמה ופשוט נחרדתי לראות מול העיניים גבר שלוקח את התיק שלי במקצועיות רבה, שם אותו מתחת למעיל - ויוצא כאילו לא קרה כלום מהמקום", סיפרה. "הוא ידע בדיוק איפה לעמוד ומה לעשות כדי שלא ישימו לב אליו".

"הארנק שלי היה בתוך התיק, וגם חפצים אישיים וחשובים", הוסיפה. "כל החיים שלי היו בתוך התיק הזה. התחושה אחרי המקרה הייתה נוראית, זה כמו שמישהו נכנס לך הביתה, למקום הכי פרטי - ולוקח את הדבר שהכי חשוב לך".

הסרטון ממצלמות האבטחה פורסם בעמוד הפייסבוק של המנהלת, ומיד עורר תגובות נזעמות - וגם תוצאות: מספר גולשים שזיהו את הגנב יצרו עמה קשר - והיא העבירה את פרטיו למשטרת תל אביב. "אתמול בלילה התקשר מישהו ואמר שהוא מכיר את החשוד", סיפרה. "הוא נתן לי את פרטיו, והעברתי אותם לתחנת המשטרה. אני מקווה שעכשיו יצליחו למצוא אותו".