אביו של אטיאס ז"ל לאחות החשוד ברצח: "אחיך שליח, הגיעה שעתו של נאור"

שיחת טלפון קשה התקיימה בין משפחת הנרצח למשפחת החשוד . מצד אחד של הקו, אחותו של החשוד, שהתקשרה לבקש סליחה. מהצד האחר - אביו של הנרצח שניסה להבין והזמין אותה לביקור תנחומים. כך זה נשמע

יממה אחרי שהובא למנוחות נאור אטיאס ז"ל, בן 16, שנדקר למוות בסוף השבוע האחרון, ואחרי בקשת המחילה ממשפחת הנער החשוד המרכזי ברצח, התאפשרה היום (ב') שיחה קשה וכמעט בלתי אפשרית בין אחותו של החשוד ברצח לבין אביו של נאור ז"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

"עצוב לי, אנחנו ממש מצטערים", אמרה אחותו של החשוד ברצח. "אני יודעת שאנחנו לא אשמים, אבל אתה לא יודע מה עובר עלינו; הכי כואב לנו עליכם".

אביו של אטיאס, יצחק, השיב לה: "אבא שלך לא אשם בכלום וגם את לא. גם אני לא יודע אם הילד אשם או פשוט היה שליח. נאור היה ילד טוב, אבל הגיעה השעה שלו".

"הייתי מתה לבוא להלוויה, אבל פחדתי", הודתה אחותו של החשוד ברצח. "פחדתי שיעשו לי משהו, שיסתכלו עליי בעין רעה. אנחנו לא אשמים, אנחנו גמורים". מנגד, הרגיע אותה האב ואמר: "אף אחד לא היה עושה כלום ולא היה אוכל אותך. אבא שלך יכול לבוא איתך ביחד לנחם אותי".

זירת הרצח בפתח תקווה. שישי (חדשות 2)

"העונש שיקבלו הנערים לא יחזיר את נאור"

מאז האסון ממשיכים לפקוד אנשים את בית משפחת אטיאס. אביו שוטר לשעבר, אמו הייתה ביס"מ, ושניהם עזבו הכל וחזרו בתשובה. "הגעתי לבית החולים", שיחזר אביו של נאור אטיאס, "בא הרופא שקבע לו מוות, אמר לי 'לא היה לנאור סיכוי'. אתה לא מעכל, אתה חושב שאתה נמצא באיזה סרט".

במקביל החקירה נמשכת, וכל חמשת החשודים יובאו מחר לבית משפט השלום להארכת מעצר נוספת. אלא שלמשפחת אטיאס זה לא ממש חשוב. "מה שיקבלו, זה כבר לא ישנה", אמר אביו של הנער שנרצח. "זה כבר לא יחזיר לנו את נאור".