חשד: עובד סודני דקר מנהל במסעדה בתל אביב

דווקא ביום שמעסיקים רבים בת"א מזדהים עם מאבק מבקשי מקלט מאפריקה, ויכוח בין עובד זר למנהלו מסתיים בפציעה: העובד הזר חשוד שפצע בינוני את מנהלו במסעדה ברחוב לילינבלום שבעיר

המנהל פונה במצב בינוני. זירת האירוע (עזרי עמרם, חדשות 2)

דקירה בתל אביב: עובד זר, ממוצא סודני, חשוד כי דקר היום (ב') מנהל, בן 45, במסעדה ברחוב לילינבלום בעיר בעקבות ויכוח שפרץ בין השניים. המנהל פונה במצב בינוני לבית החולים איכילוב והמשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

האירוע התרחש סמוך לשעה 13:30. מבדיקה ראשונית עולה, כי העובד ביקש ככל הנראה לצאת להפסקת סיגריה, אך המנהל אסר עליו בטענה שהמקום עמוס. העובד הזר לא חיכה ולפי החשד דקר אותו.

"קיבלנו קריאה על אדם דקור", סיפר משה אוחיון פרמדיק מד"א שהגיע לזירה, "כשהגענו למקום מצאנו גבר בהכרה מלאה כשהוא דקור בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ופינינו אותו לבית החולים".

המשטרה עצרה את החשוד והוא נלקח לחקירה בתחנת לב תל אביב. הסכין עצמה נמצאה בזירה.

העובד נלקח לחקירה (עזרי עמרם, חדשות 2)

אתמול הכריזו אלפי מבקשי מקלט על שביתה ולא התייצבו במקומות עבודתם בעיקרם מסעדות ושירותי ניקיון וסיעוד. בעקבות השביתה, מסעדות רבות התקשו לתפקד. יחד עם זאת חלקם הביעו תמיכה במאבק של הפליטים והביעו תקווה כי הממשלה תמצא פתרון בקרוב לסוגייה.

גם היום נמשכה השביתה ובמקביל אלפי מבקשי מקלט יצאו בצעדה אל עבר תשע נציגיות זרות בתל אביב - שם הפגינו במחאה על מדיניות הממשלה כלפיהם.