פתח תקווה: חנות הסלולר התגלתה כמחסן נשק

אפילו השוטרים נדהמו: בעקבות מידע מודיעיני שלפיו בחנות לציוד סלולרי מתבצע סחר בנשק, פשטו בלשי משטרה על המקום ומצאו כמות אדירה של כלי נשק ותחמושת. כשהגיעו לביתו של בעל החנות – הוא זרק אקדח מהחלון

בחנות שנראית תמימה למראה ברחוב שטמפפר בפתח תקווה מצאו שוטרים כמות אדירה של כלי נשק, תחמושת ואביזרים נלווים. כשהשוטרים הגיעו לביתו של בעל החנות כדי לעצור אותו - הוא השליך אקדח מהחלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחנת המשטרה של פתח תקווה נפתחה חקירה בנוגע לחשד בסחר בנשק המבוצע מחנות לממכר טלפונים סלולריים בעיר. בסיומה של פעילות סמויה שנמשכה מספר ימים, פשטו שוטרים ממחלק הבילוש על המקום, ותוצאות החיפוש הפתיעו אפילו אותם.

במקום נמצאו עשרות כלי נשק, אלפי כדורי תחמושת וציוד נלווה רב. צוות החקירה בודק את נסיבות הימצאות מצבור אמצעי הלחימה העצום במקום. במהלך הפעילות ניגשו הבלשים לבצע חיפוש גם בביתו של החשוד, שבתגובה השליך אקדח מחלון הבית בניסיון ככל הנראה להסתיר ראיות.

בעל החנות, בן 24, נעצר, וחברתו בת ה-20 ששימשה כמוכרת בחנות עוכבה לחקירה. המשטרה מייחסת לו שורה של עבירות חמורות ובהן החזקת נשק שלא כדין, שיבוש מהלכי משפט ואגירת אמצעי תחמושת. בסיום חקירתו הוא יועבר לבית המשפט השלום בעיר לדיון בהארכת מעצרו.