אמה של התינוקת שנדקרה בת"א: "צעקתי: 'תעזרו לי, הבת שלי מתה'"

אמה של התינוקת ממוצא אריתראי, שנדקרה בראשה בתל אביב, יושבת ליד מיטתה ומתפללת לשלומה, כשבתה הפצועה קשה נעה בין חיים למוות. "הלכנו ברחוב ופתאום הוא הניף את היד באוויר, הסתובבתי וראיתי איש לבן ישראלי", שחזרה האם את רגעי הפחד

אמה של התינוקת שנפצעה קשה, לאחר שנדקרה סמוך לתחנה המרכזית בתל אביב - מתפללת לשלומה. "שאלוהים יביא לי את הילדה שלי", אמרה בדמעות בריאיון לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כבר שלושה ימים שירדנוס ימני מאריתריאה לא זזה מבית החולים איכילוב לאחר שבערב שישי האחרון ישראלי אלמוני דקר את בתה בראשה כך סתם. "הולכים ברחוב ופתאום הוא בא מאחוריי והניף את היד באוויר", שחזרה האם, "חשבתי שאבא שיחק עם הילדה. אבל אז הסתובבתי פתאום וראיתי איש לבן, ישראלי. אמרתי: 'תעזרו לי בבקשה הבת שלי מתה'".

לאחר הדקירה האיש עזב את המקום בהליכה, לא בריצה, והתנהג כאילו דבר לא קרה. "הוא הוציא מספריים מהכיס, זרק אות, נכנס לקיוסק ואכל משהו", סיפרה ימני. כל אותו הזמן המשיכה האם בעקבותיו.

התינוקת במצב קשה, ארכיון (חדשות 2)

המשטרה עצרה את החשוד והוא נכנס להסתכלות. בבית החולים דנה מאושפזת התינוקת במצב קשה מורדמת ומונשמת. "עוד מוקדם כרגע לתת הערכה על מידת הנזק ומה ממנו יחזור חזרה לקדמותו", הסביר ד"ר אפרים שדות, מנהל טיפול נמרץ ילדים בבית החולים.

האם העצובה נותרה כעת חסרת אונים, בתה נעה בין חיים למוות והאיש שגרם לכך אולי בסופו של יום יוכרז כלא כשיר לעמוד לדין.