אבי החשוד המרכזי ברצח נאור אטיאס ז"ל: "בני הרס שתי משפחות"

לאחר שאטיאס ז"ל (16), שנרצח בדקירות סכין בסוף השבוע, הובא למנוחות - במשפחת הנער החשוד במעשה הכו על חטא. "זה חלום בלהות, רוצים להתעורר", אמרו. "אנחנו גמורים; לא מאחלים לשונאינו לעבור דבר כזה"

רצח הנער נאור אטיאס בסוף השבוע זעזע את המדינה. אחר הצהריים (א') הובא אטיאס בן ה-16 למנוחות, ובמשטרה ממשיכים לנסות להבין מה גרם לנער בן גילו לדקור אותו למוות בסכין עקב ויכוח סתמי. בשיחה עם חדשות 2 מבקשים אביו ואחותו של החשוד המרכזי ברצח מחילה: "הוא הרס שתי משפחות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני באבל, פשוט באבל, זה בן הזקונים שלי", אמר אביו של החשוד. "הוא הלך ולקח איתו גם מישהו. אני מבקש סליחה מהמשפחה. אני יודע שהוא קרע אותם, אבל הוא קרע גם אותנו".

נאור אטיאס ז"ל (פייסבוק)

"כל מה שאני יכולה להגיד לא יחזיר להם את הילד", אומרת בדמעות אחותו של החשוד. "אני עדיין חושבת שאנחנו בחלום בלהות, שיצבטו אותי, שאני אתעורר ואגיד 'איזה כיף שזה היה חלום'. היום הייתה הלוויה. הייתי מתה ללכת אבל פחדתי שיזהו שאני אחות של הרוצח ושיעשו לי משהו. אנחנו לא אשמים, אנחנו משפחה נורמטיבית, ילדים מלומדים. אני לא מאחלת לשונאים שלי לעבור אחוז אחד ממה שאנחנו עוברים. כולנו גמורים, גמורים".

"בגלל הבקבוק או בגלל החברים"

למרות החינוך הטוב עליו העידה האחות, לא הצליחה להסביר מדוע הסתובב אחיה עם סכין. "אני לא בדיוק יודעת מה היה שם, איך זה הגיע אליו. הוא לא אחד כזה, בחיים לא ראינו אצלו פה סכין. לא היה מקרה דומה לזה אפילו. הוא ילד טוב, הוא גם לא רגיל לשתות אלכוהול. אני לא יודעת מה קרה לו שהוא שתה, התמסטל יותר מדי".

זירת הרצח בפתח תקווה (חדשות 2)

"אני מאוד כועס עליו, הוא הרס שתי משפחות ואת עצמו כבר", אמר האב. "הוא נשמה טהורה. בושה להגיד את זה על אחד מגעיל כזה, שעשה את מה שעשה, אבל אני אומר בוודאות של מאה אחוז שזה לא הילד שלי שעשה את זה. אני לא יודע אם זה היה בגלל הבקבוק או בגלל החברים או ברגע של אי שפיות - אני יודע שזה לא הוא".

"הוא לא התכוון לרצוח אותו", מתעקשת האחות. "הוא אומר שזו הטעות הכי גדולה של החיים שלו. הוא עדיין לא מעכל בדיוק מה שהוא עשה וגם אנחנו לא. כשהוא יישב עוד קצת ויבין מה זה להיות בין ארבעה קירות, שהוא לקח נשמה של בן אדם, אולי הוא באמת יבין".