צפו: השודד שלף אקדח, המוכרת הזעיקה את השוטרים

שודד נכנס לחנות שעונים יוקרתיים ברחוב אבן גבירול שבעיר, ובאיומי אקדח צעצוע הורה למוכרת לתת את הכסף והסחורה. היא לא איבדה עשתונות, החלה אט אט לאסוף שעונים חסרי ערך ותוך כדי לחצה על לחצן המצוקה. תוך מספר דקות הגיעו השוטרים שהמתינו לחשוד מחוץ לחנות כשהגיעה שעת הכושר – השתלטו עליו. כך זה נראה

מוכרת בעלת תושייה הצליחה להינצל מניסיון שוד לאור יום במרכז תל אביב. בזמן שהשודד שלף אקדח צעצוע, היא לחצה על לחצן המצוקה והזעיקה את השוטרים שהשתלטו על החשוד. מצלמות האבטחה תיעדו הכל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש ברחוב אבן גבירול בחנות שעונים. למקום נכנס שודד ובאיומי אקדח צעצוע הורה למוכרת, טניה ויסוצקי, למסור לידיו את הכסף והסחורה. "הוא אמר לי תשימי כסף בשקית או שאני אהרוג אותך", סיפרה המוכרת לאחר האירוע, "הבנתי שזה רציני ואמרתי לו אין לנו כסף כי לא הספקנו למכור כלום היום".

"הייתי בהלם פתאום שאני רואה בנאדם עם מסכה ואקדח מעל הראש של העובדת בחנות", תיאר בעל החנות דני פייזר את הסיטואציה.

טניה החלה לאט לאט לאסוף שעונים שאין בהם ערך, לכאורה כדי למסור לשודד ותוך כדי לחצה על לחצן המצוקה. "אמרתי לעצמי שאני חייבת להיות רגועה ולא לתת לו הרגשה שאני מפחדת. בדרך לויטרינה הראשונה הצלחתי ללחוץ על הכפתור", תיארה המוכרת. בתוך 7-8 דקות הגיעו בלשי המשטרה והמתינו לשודד בכניסה לחנות. כשהגיעה שעת הכושר השתלטו עליו.