ביקשו שיחה - ונמלטו עם הסמארטפונים

שני נערים מהדרום חשודים שיצאו למסע גניבות של עשרות טלפונים ניידים באזור נתיבות. השניים נעצרו בתום מרדף משטרתי, לאחר שהצטברו תלונות במשטרה כנגדם. על פי החשד, הם ביקשו מעוברי אורח לבצע שיחה מהטלפון הנייד - ואז ברחו עם המכשיר

השלל שנמצא אצל הקטינים שנעצרו (דובר המשטרה מחוז דרום מרחב נגב)

שתי תלונות על שוד טלפון סלולרי מתושבי נתיבות הוביל לסריקות משטרתיות נרחבות, שבסיומן נעצרו שני נערים מאשקלון החשודים בשוד של עשרות מכשירים ניידים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי העדויות שהצטברו, הנערים החשודים ביקשו שיחת טלפון מעוברי אורח ולאחר קבלת המכשיר לידיהם הם נמלטו מהמקום על גבי אופנוע. במשטרה מעריכים כי השניים יצאו ביום חמישי האחרון ל"מסע של גניבות טלפונים ניידים".

סמוך לשעה חצות התקבלו שתי תלונות על מקרים דומים, ובעקבות כך מתנדבי ושוטרי תחנת נתיבות פתחו בסריקות בהתאם לתיאור שניתן להם. השוטרים הבחינו באופנוע שדומה לתיאור, ובתום מרדף קצר השניים נעצרו והועברו לחקירה בתחנת נתיבות. ברשותם נמצאו עשרות מכשירים סלולריים, סכין וציוד נוסף.

מהחקירה עלה, כי הם יצאו בשעות אחר הצהרים מאזור אשקלון ועד למעצרם הספיקו לבצע מעשי שוד רבים. השניים הועברו להמשך חקירה בתחנת שדרות.

מפקד תחנת נתיבות, סנ"צ מאיר לנקרי, אמר כי "המשטרה אינה יכולה להימצא בכל מקום כל הזמן ולכן חשוב מאוד לדווח בזמן אמת למוקד מאה כפי שהיה באירוע זה, דבר המאפשר תגובה מהירה בזמן אמת של השוטרים והמתנדבים".