מטען חבלה התפוצץ בת"א; אין נפגעים

כוחות גדולים של משטרה הוזעקו לרחוב נחלת בנימין בתל אביב לאחר שקולות נפץ נשמעו במקום. במקום התגלה מטען חבלה שהוצמד למכונית פרטית. נסיבות המקרה נבדקות

פיצוץ מטען בת"א, ארכיון (פלאש 90)

הטרור הפלילי ממשיך להכות ברחובות המדינה: מטען חבלה שככל הנראה הוצמד למכונית חונה ברחוב מוהליבר בתל אביב התפוצץ הערב (ש') וגרם לנזק קל בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעקו כוחות גדולים של משטרה, וחבלנים שניסו לאתר מטענים נוספים. כתוצאה מהפיצוץ לא היו נפגעים, ונזק קל נגרם. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה, ובחיפושים אחרי בעל כלי הרכב. בשלב זה הרקע לאירוע אינו ברור, אך על פי דרך הפעולה נראה כי מדובר בסכסוך בין עבריינים.

בחודשים האחרונים נאבקת המשטרה, כמעט ללא הצלחה, בשורה של אירועים פליליים בערים מרכזיות. לדברי גורמים בכירים במשטרה, פעולות אחרונות שבהן נקטו גרמו לעבריינים בכירים לרדת מהארץ, אבל למרות ההצהרות הללו, נמשכים האירועים האלימים לסכן את חייהם של אזרחים חפים מפשע.

לפני חודשיים: פיצוץ ברכב פרקליט בתל אביב

בחודש נובמבר אשתקד אירע במרכז תל אביב פיצוץ ברכבו של תובע בפרקליטות המדינה כתוצאה ממטען שהונח ברכב. באירוע לא היו נפגעים. הפיצוץ אירע בשעה שהרכב חנה ברחוב דפנה בעיר, סמוך למבנה הפרקליטות. מעוצמת הפיצוץ נהרסו כליל שתי מכוניות וכלי רכב נוסף שחנה בסמוך ניזוק.

הפרקליט בעל הרכב שהה בזמן הפיצוץ בבניין פרקליטות מחוז תל אביב הסמוך. גורם בכיר במשטרה מסר אז  כי הפרקליט מלווה תיק של ראש ארגון פשיעה. ראשי מערכת המשפט והפרקליטות הגיעו בערב הפיצוץ לזירת הפשע והביעו תמיכה בעורך הדין.