נעצר החשוד המרכזי ברצח הנער בפתח תקווה

בתום איתורים וסריקות שנערכו במשך כל הלילה בפתח תקווה, נמצא החשוד המרכזי ברצח הנער בפתח תקווה. החשוד: נער כבן 16 תושב העיר. בנוסף אליו, נעצרו במהלך הלילה והבוקר ארבעה נערים נוספים החשודים במעורבות במעשה. הרצח אירע ככל הנראה במהלך קטטה שהתפתחה בין הנערים לאחר ויכוח

זירת הרצח בפ"ת, אמש (חדשות 2)

התפתחות בחקירת הרצח בפתח תקווה: שני קטינים נוספים כבני 16, תושבי פתח תקווה, נעצרו במהלך שעות הלילה בחשד למעורבות ברצח הנער אמש (ו') ברחוב הירקונים בעיר. אחד מהם נחשב לחשוד המרכזי בדקירה. בנוסף אליהם, נעצרו במהלך הלילה והבוקר עוד שלושה קטינים בני 16.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כוחות ממחוז מרכז ומרחב שרון של המשטרה הצטרפו לשוטרי תחנת פתח תקווה וסייעו להם בסריקות אחר החשודים במעורבות במעשה. אחד החשודים שנתפסו נמלט מהמקום לאחר הרצח, ובמשטרה טוענים כי הוא החשוד המרכזי. אחד החשודים במעורבות ברצח, בן 16 אף הוא, נמלט מהמקום לאחר הרצח ובמהלך שעות הלילה והבוקר נעשו מאמצים לאתרו, שבסופם נתפס. עד כה נעצרו חמישה נערים בחשד למעורבות במעשה.

הנער החשוד בביצוע הדקירה נעצר ונלקח לחקירה. בחקירתו הוא אף קשר עצמו למיוחס לו, וכעבור זמן קצר - בשעות הבוקר - הוא גם שיחזר את המעשה. זהותו של חשוד נוסף במעורבות במקרה ידועה למשטרה, והשוטרים ממשיכים לנסות לאתר אותו.

כל חמשת החשודים שנעצרו יובאו הערב לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בראשון לציון. החקירה מנוהלת בצוות חקירה מיוחד של מרחב שרון ובתחנת פתח תקווה.

זירת הרצח בפ"ת, אמש (חדשות 2)

הסיבה לרצח: ככל הנראה קטטה בין חברים

על פי הערכה ראשונית של המשטרה, הרקע לדקירה היה ויכוח שפרץ בין הנער שנרצח לבין אחד מחבריו שהיו במקום, מה שהוביל ככל הנראה לקטטה אלימה.

צוותי מגן דוד אדום פינו את הנער לבית החולים בילינסון במצב אנוש עם דקירה בבטנו. רופאי חדר המיון של בית החולים ביצעו בנער פעולות החייאה ממושכות, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

זירת הרצח בפ"ת, אמש (חדשות 2)

בשלב זה עדיין לא ברור מה עשתה קבוצת הנערים במקום. אולם זירת הדקירה בה מצא תושב פתח תקווה בן ה-16 את מותו, נמצאת לא רחוק מביתו.

"כשהגענו ראינו על המדרכה נער כבן 16 שוכב כשסביבו מספר נערים", סיפר פרמדיק מד"א אלכס אברמוביץ', שהיה הראשון מבין כוחות הרפואה שהגיע לזירת האירוע. "הוא היה מחוסר הכרה, ללא נשימה ודופק, עם מספר דקירות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה שנמשכו תוך כדי הפינוי לבית החולים. לצערנו לאחר זמן קצר הרופאים נאלצו לקבוע את מותו".