פתח תקווה: נער בן 16 נדקר למוות

הנער היה מעורב ככל הנראה בקטטה שהתפתחה לאחר ויכוח עם אחד מחבריו. כוחות מד"א שהגיעו למקום העניקו לבן ה-16 טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים בילינסון תוך ביצוע פעולות החייאה. אך לאחר שאלו כשלו רופאי חדר המיון נאלצו לקבוע את מותו

כוחות משטרה רבים במקום. ארכיון (משטרת ש"י)

מקרה אלימות חמור נוסף בין בני נוער: נער בן 16 נדקר למוות הלילה (שישי) ברחוב הירקונים בפתח תקווה. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לו טיפול ופינו אותו לבית החולים אך כשמאמצי ההחייאה נכשלו נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות חקירה שנפתחה עוכבו לחקירה שני קטינים תושבי פתח תקווה, בחשד למעורבות במקרה. כוחות ממשטרת פתח תקווה, בראשות סגן ניצב טל פיקרביץ', עדיין מבצעים סריקות באזור האירוע על מנת לאתר חשודים מעורבים נוספים. על פי הערכה ראשונית פרץ ויכוח בין הנער לבין אחד מחבריו שהיו במקום מה שהוביל ככל הנראה לקטטה שבסופה נדקר הנער.

כוחות הרפואה פינו את הנער לבית החולים בילינסון במצב אנוש עם דקירה בביטנו. רופאי חדר המיון של בית החולים ביצעו בנער פעולות החייאה ממושכות אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו.

בשלב זה עדיין לא ברור מה עשתה קבוצת הנערים במקום. אולם זירת הדקירה בה מצא תושב פתח תקווה בן ה-16 את מותו, נמצאת לא רחוק מביתו.

"כשהגענו ראינו על המדרכה נער כבן 16 שוכב כשסביבו מספר נערים", מספר פרמדיק מד"א אלכס אברמוביץ', שהיה הראשון מבין כוחות הרפואה שהגיע לזירת האירוע. "הוא היה מחוסר הכרה ללא נשימה ודופק עם מספר דקירות בגופו. הענקנו לו טיפלו רפאוי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה שנמשכו תוך כדי הפינוי לבית החולים. לצערנו לאחר זמן קצר הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

אתמול בערב: בת שנה וחצי נדקרה בתל אביב

אמש נדקרה תינוקת כבת שנה וחצי סמוך לתחנה המרכזית ברחוב צמח דוד בתל אביב. מחקירה ראשונית עלה כי האירוע התרחש כאשר הוריה של התינוקת היו עמה ברחוב. האם אחזה בבתה בת השנה וחצי כשלפתע ניגש אליה גבר כבן 50, ככל הנראה מעורער בנפשו שהיה תחת השפעת אלכוהול - ודקר אותה.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום העניקו לתינוקת, ממוצא אריתראי, טיפול ראשוני ופינו אותה לבית החולים עם פגיעת ראש כשהיא מורדמת ומונשמת. החשוד הצליח להימלט מהזירה אך נתפס בתום מצוד. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

ריבוי אירועיי דקירה בימים האחרונים. אילו (AP)

ביום חמישי בלילה: חמישה בני אדם נדקרו בקטטות ברחבי הארץ

רק לפני יומיים: חמישה בני אדם נדקרו באירועי דקירה שונים ברחבי הארץ. המקרה הראשון התרחש בדימונה שם צעיר בן 25 נדקר סמוך לישיבת ההסדר ברחוב הרצל שבעיר. במקביל, בקטטה שפרצה ברחוב משמר הירדן בעפולה, סמוך לבית הספר בית זאב. שני צעירים נפצעו: אחד מהם, צעיר בן 25, נדקר מספר פעמים בפלג גופו העליון ומצבו הוגדר קשה. השני, בן 19, נחבל ונפצע באורח קל בלבד.

גם בנתניה נדקר צעיר, נער בן 18. הוא נדקר מספר פעמים בפלג גופו העליון סמוך לתחנת דלק ברחוב הקדר בעיר. אירוע דקירה נוסף התרחש בירושלים שם גבר כבן 40 נפצע גם הוא מדקירות, ברחוב סול ליפצין שבבירה.