חשד: תינוקת נדקרה בתל אביב, מצבה קשה

מחקירה ראשונית עולה כי זוג טייל עם בתם בת השנה וחצי סמוך לתחנה המרכזית בתל אביב, כשלפתע דקר את התינוקת גבר כבן 50 שהיה תחת השפעת אלכוהול. היא פונתה לבית החולים דנה עם פגיעה בראשה. החשוד הצליח להימלט ונתפס בתום מצוד

(חדשות 2)

תינוקת כבת שנה וחצי נמצאה הערב (ו') מעורפלת הכרה לאחר שלפי החשד נדקרה סמוך לתחנה המרכזית ברחוב צמח דוד בתל אביב. היא פונתה במצב קשה לבית החולים איכילוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה כי האירוע התרחש כאשר הוריה של התינוקת היו עמה ברחוב. האם אחזה בבתה בת השנה וחצי כשלפתע ניגש אליה גבר כבן 50, ככל הנראה מעורער בנפשו שהיה תחת השפעת אלכוהול - ודקר אותה.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום העניקו לתינוקת, ממוצא אריתראי, טיפול ראשוני ופינו אותה לבית החולים עם פגיעת ראש כשהיא מורדמת ומונשמת. החשוד הצליח להימלט מהזירה אך נתפס בתום מצוד. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

לפני כחודש: דודה המעורער בנפשו של בת 7 דקר אותה - ופצע באורח קשה

בנובמבר האחרון נפצעה קשה ילדה בת 7 לאחר שנדקרה, זאת בעת ששהתה בדירה ברחוב ויצמן שבנתניה. על פי החשד, דודה, בן 38 תושב העיר, לקח אותה לטיול בחוץ וכשחזרו לדירה הוא דקר אותה בסכין בגרונה. לחוקרים שעצרו אותו הוא סיפר כי "שמע קולות" שאומרים לו להרוג בן אדם "כדי שהמשיח יגיע".

כוחות גדולים של משטרה וגורמי הצלה הגיעו למקום האירוע לאחר שהחשוד התקשר ודיווח על המקרה למוקד 100 של המשטרה. הם סיפרו כי הוא נדף ריח של אלכוהול, ושטען תחילה כי אלמוני ביצע את המעשה ולא הוא. השוטרים, בראשות מפקד תחנת נתניה נצ"מ דורון תורג'מן, שהגיעו למקום עצרו אותו ולקחו את הסכין בה דקר על פי החשד את הילדה.

הילדה פונתה במצב קשה לבית החולים לניאדו בעיר כשהיא סובלת מפצעי דקירות בצווארה. כשכוחות ההצלה הגיעו למקום, החשוד הכווין אותם לקומה החמישית בבניין, שם דקר על פי החשד הדוד את אחייניתו.