חיפה: סוכל ניסיון חיסול של עבריין מוכר

הוארך בשישה ימים מעצרם של 6 תושבי נשר וחיפה, שלפי החשד היו מעורבים בניסיון חיסול של עבריין מרכזי בכנופייה באזור. מהחקירה עלה כי הצעירים ככל הנראה הסליקו מטען בקטנוע והתכוונו לפגוע בעבריין, אך השוטרים הצליחו לשים את ידם על החשודים - לפני שהחיסול יצא אל הפועל

זירת ניסיון החיסול בעכו (רפעת עכר)

בית משפט השלום בחיפה האריך היום (ו') בשישה ימים את מעצרם של חמישה צעירים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי חיפה ונשר, לאחר שלפי החשד ניסו לחסל באמצעות מטען חבלה גדול עבריין מוכר באזור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהחקירה עלה כי שלושה מהחשודים, המוכרים למשטרה, הסליקו את המטען בקטנוע והתכוונו לפגוע בדמות מרכזית המשתייכת לכנופייה אחרת באזור. אתמול, סמוך לשעה 20:00, עצרו שוטרי מחוז חוף את שלושת החשודים. מאוחר יותר נעצרו עוד שניים החשודים במעורבות במעשה - וכך נמנע ניסיון החיסול.

"ימ"ר מחוז חוף משקיע משאבים רבים על מנת למנוע מפשע מאורגן לפגוע בביטחונו של הציבור", אמר מפקד ימ"ר חוף לאחר המעצרים, "סיכול אירוע זה, לרבות תפיסת מטען החבלה, נזקף לזכות יכולות מודיעיניות, לצד מקצועיות השוטרים".

"נורה כשתיווך בקטטה". עכו (רפעת עכר)

אתמול התרחש ניסיון חיסול ברחוב ז'בוטינסקי בעכו סמוך לבניין העירייה. גבר בן 41, המתגורר סמוך לתחנת המשטרה בעיר, נורה בידי אלמונים ונפצע באורח קשה.

עדי ראייה סיפרו כי האיש ניסה לתווך בין מעורבים בקטטה - ואז נורה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.