עמית מכטינגר: "אולי עשיתי טעות"

דוגמנית העל לשעבר, שנעצרה בסוף השבוע לאחר שנתפסה נוהגת פעם נוספת תחת השפעת אלכוהול, מספרת על הימים האחרונים שבהם בילתה במעצר בית. "ניסיתי לקחת את החוויה הזאת בצורה בוגרת. אני אומרת לילדים שלי שאולי עשיתי טעות", מספרת מכטינגר

אחרי חמישה ימים במעצר בית הגיעה הבוקר (ה') דוגמנית העל לשעבר עמית מכטינגר לבית משפט השלום בתל אביב, לאחר שנתפסה בשבת בפעם השלישית בחשד שנהגה בשכרות. בעקבות התקרית, מכטינגר אף בילתה את אותו הלילה בתא המעצר. בסוף ההליכים המשטרה תדרוש שהעונש של מכטינגר יכלול גם מעצר בפועל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היה שבוע לא נעים ולא כיף", סיפרה מכטינגר לחדשות 2 על ימיה במעצר הבית. "ניסיתי לקחת את החוויה הזאת בצורה כמה שיותר בוגרת ואחראית ובצורה טובה".

בצעד חריג דרשה היום המשטרה שמכטינגר תיעצר עד תום ההליכים. רגע לפני שהשופט נכנס לאולם, מכטינגר עוד קיוותה מאוד שלא תישלח שוב למעצר. "אין לי מה לפחד, יש לי סבלנות. אני אמא", אמרה מכטינגר לפני הדיון.

"הייתה טעות כנראה", הוסיפה הדוגמנית לשעבר. "עוד לא הוכיחו שום דבר, ואני אוהבת להיות בבית. הילדים שלי שואלים אותי: 'אמא עשית טעות?' איזה מן דוגמה אני יכולה לתת להם? אני אומרת להם שאולי עשיתי טעות, אולי גם עשיתי אותה פעמיים. אולי גם לא עשיתי אותה, אבל זה בסדר לעשות טעות. אולי גם הפרקליטות והמשטרה עשו טעויות".

מכטינגר נתפסה במחסום שגרתי של המשטרה בסוף השבוע

מכטינגר נעצרה ביום שבת בתל אביב, לאחר שבבדיקה שערכו לה השוטרים התגלה בדמה 470 מיליגרם של אלכוהול - כמות הגדולה פי 1.3 מהמותר בחוק. השוטרים שללו את רישיונה ל-30 יום.

מכטינגר נתפסה במחלף השלום במחסום שגרתי של משטרת התנועה לבדיקת שכרות. השוטרים הבחינו ברכב שמנסה להימלט מהמקום ולבצע פניית פרסה. הם עצרו את המכונית וגילו כי למכטינגר יש שני תיקים נוספים שנמצאים בבירור בנושא של נהיגה בשכרות.