התקיפה בבית החולים וולפסון: עוכבה לחקירה הצעירה שדקרה רופאה

הצעירה, נשאית נגיף הפטטיס סי, נחקרה במשטרה לאחר שלפי החשד תקפה במחט עירוי רופאה מתמחה בבית החולים וולפסון. הרופאה, שקראה מוקדם יותר למטופלת לשוב ולהיבדק, מסרה עדות על התקיפה שעברה

המטופלת עוכבה לחקירה (חדשות 2)

המשטרה עיכבה לחקירה את הצעירה ההרה החשודה כי תקפה במחט עירוי רופאה מתמחה בבית החולים וולפסון. הרופאה מסרה עדות במשטרה על התקיפה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר קראה הרופאה למטופלת, נשאית של נגיף הפטטיס סי - צהבת, לשוב לבית חולים ולהיבדק - כדי לדעת אם גם היא בסכנה. "אני מבקשת ממנה שתגיע אלינו, או אם היא חוששת שתגיע לרופא שלה, ותבצע את הבדיקות האלה להפטיטיס סי ו-HIV ואז אוכל לדעת האם אני זקוקה לטיפול או לא", ביקשה הרופאה בריאיון בתכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל.

התקיפה אירעה השבוע כשהמטופלת, שקיבלה עירוי מהרופאה המתמחה, שלפה את מחט העירוי ודקרה את המתמחה בידה. בבדיקה שנערכה למטופלת לאחר מכן התברר שהיא נשאית של הצהבת נגיפית וקיים חשש שגם הרופאה נדבקה בנגיף.

"נגרם לי נזק אבל לפחות זה ימנע את ההחמרה שלו", הוסיפה הרופאה בריאיון. נגד המטופלת הוגשה תלונה במשטרה. במקביל, עובדי בית החולים וולפסון שבתו הבוקר במשך שעה במחאה על האלימות כלפי הצוות הרפואי.