קריית ים: נתפסו 143 ק"ג מריחואנה

בלשי תחנת זבולון פשטו היום על מתחם לגידול עשרות עציצי מריחואנה בקריית ים. חוקרי התחנה הוציאו מהמתחם 143 ק"ג של סמים ולטענת החשוד בניהול המעבדה, העציצים נועדו לצריכה עצמית

המעבדה בקריית ים (מחוז חוף)

בלשי תחנת זבולון פשטו הבוקר (ד') על מתחם הנמצא באזור תעשיה בקריית ים, בו פעלה מעבדת הידרו לגידול צמחי מריחואנה. במקום נמצאו 163 עציצים ובהם שיחים בגובה שני מטרים של צמחי הסם במשקל נקי של 143 קילוגרמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בלשי התחנה עצרו את החשוד בניהול המעבדה, תושב קריית ים בשנות ה-50. לטענתו, המעבדה נועדה לייצור מריחואנה לצריכה עצמית. הוא יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו.

"קיבלנו מידע לפני מספר ימים לפיו במפעל באזור התעשייה בקריית ים יש מעבדה לייצור מריחואנה", סיפר מפקד תחנת זבולון תת-ניצב אילן סרדל. "ביצענו תצפיות על אותו בית עסק ולאחר מספר ימים הבחנו בתנועה חשודה במקום. כשפרצנו פנימה, עצרנו את בעל המקום, סוחר סמים מוכר באזור".

"מדובר במפעל ולא במעבדה"

"במקום היו שלושה חדרים ענקיים", הוסיף מפקד התחנה. "חדר אחד נועד לגידול העציצים, בחדר השני היו 153 עציצים בגובה מטר וחצי ובשלישי היו משקלים, קופה רושמת ושקיות לאריזה".

לטענת סרדל, בלשי התחנה הוציאו מהמתחם עשרות קילוגרמים של מריחואנה, אם לא מאות. "למעשה הוכחנו שמדובר במפעל שלם לייצור סמים ולא במעבדה", ציין הקצין הבכיר. "בעבר זה היה מתחם ששימש כנגריה. החשוד בניהול המפעל שכר את המקום ושם החל לגדל את הצמחים".