נעצר חשוד ברצח הנער בבני ברק

המשטרה עצרה אמש חשוד במעורבות ברצח נער בן 17 מבני ברק, שגופתו נמצאה חרוכה בתעלה בעיר. החשוד, שהיה האחרון שראה את הנער בחיים, הודה כי נפגש עמו, אך טען כי השניים נפרדו בהמשך. על הגופה נמצאו סימני אלימות, שהובילו לחשד כי מדובר ברצח

המקום שבו נמצאה גופת הנער בבני ברק (מ.זהבי - חדשות 24)

לאחר שגופתו השרופה של נער בן 17 מבני ברק נמצאה אתמול בתעלה בעיר, עצרה המשטרה צעיר בן 18, תושב בני ברק, בחשד שהיה מעורב ברצח הנער. החשוד יובא בהמשך היום (ג') לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במרחב דן במשטרה הוקם צוות חקירה מיוחד ועל פי החשד, הצעיר שנעצר היה במגע עם הנער שנרצח ואף היה עמו בתחנת דלק באזור, זמן קצר לפני היעלמו. החשוד, חברו של הנער, הודה בחקירתו כי אכן היה עם הנער, אך נפרד ממנו בשלב מסוים.

גופתו של הנער, שנעדר מביתו מאז מוצאי שבת, נמצאה אתמול בתעלה ברחוב צבי בעיר, לאחר חיפושים שערכה המשטרה בסיוע כוחות חילוץ והצלה ומתנדבים רבים. בעקבות סימני אלימות שנמצאו על הגופה עלה החשד כי מדובר ברצח. הגופה החרוכה נמצאה על ידי שני מתנדבים ותיקים של מרחב דן במשטרה. 

צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הנער. עם מציאת הגופה שלחה המשטרה למקום מעבדה ניידת לזיהוי פלילי על מנת לזהות את הגופה ולבחון את נסיבות מותו של הנער. אפי פלדמן מארגון 'איחוד הצלה' סיפר עם מציאת הגופה: "איכון הטלפון הראה כי הוא נראה באזור, ובעקבות כך נמצאה גופתו לאחר החיפושים".