בני ברק: נמצאה גופת נער שנעדר

מתנדבים של המשטרה מצאו גופה שרופה עם סימני אלימות בתעלה בעיר, ככל הנראה של נער בן 17 שנעדר מביתו מאז מוצאי שבת. אתמול פתחה המשטרה בחיפושים אחריו ולאחר הפעלת איכון של מכשיר הנייד שלו וסריקות של צוותי מתנדבים נמצאה הגופה. נבדק חשד לרצח

המקום שבו נמצאה גופת הנער בבני ברק (מ.זהבי - חדשות 24)

פחות מיממה לאחר נסיון החיסול בבני ברק, נמצאה היום (ב') גופה חרוכה בשטח העיר, ככל הנראה של נער בן 17 - תושב בני ברק שנעדר מביתו. המשטרה בודקת חשד לרצח, בעקבות סימני אלימות שנמצאו על הגופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משפחתו של הנער הודיעה אמש כי הוא נעדר מאז מוצאי שבת. המשטרה, יחד עם כוחות חילוץ והצלה נוספים, פתחו אתמול בחיפושים אחר הנער והיום בשעות הצהריים נמצאה הגופה על ידי שני מתנדבים ותיקים של מרחב דן במשטרה, בתעלה סמוך לרחוב צבי. 

צוותי מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הנער, לאחר שגופתו נמצאה שרופה. עם מציאת הגופה שלחה המשטרה למקום מעבדה ניידת לזיהוי פלילי על מנת לזהות את הגופה ולבחון את נסיבות מותו של הנער. בשעות האחרונות התחזק החשד כי מדובר ברצח, לאחר שנמצאו סימני אלימות על הגופה, שככל הנראה נגרמו קודם לשריפה.

אפי פלדמן מארגון 'איחוד הצלה' סיפר: "כבר אתמול התחלנו את החיפושים, לאחר שיצא מביתו עם תום השבת ולא חזר. איכון הטלפון הראה כי הוא נראה באזור, והיום נמצאה גופתו לאחר החיפושים. אתמול כבר הוקם חפ"ק, וגם היום בבוקר אחרי התדריך יצאו צוותים רבים לחיפוש".