"המורה כתב לי: תרימי את החולצה"

מורה בבית ספר יסודי בירושלים חשוד כי הטריד קטינות באינטרנט. מתמלילי שיחה שערך לכאורה המורה עם אדם שהתחזה לבת 12 ברשת עולה, כי הציע שיעורים פרטיים ל"ילדה" ואז הטריד אותה מינית. "ההיכרות שלנו תהיה מפנקת והדדית", הבטיח לכאורה בשיחה שהגיעה לידי חדשות 2 online

המורה נחקר ונעצר. אילוסטרציה (חדשות 2)

מורה מירושלים, המכהן גם בתפקיד באגף החינוך בעירייה, נעצר היום (א') לאחר שלפי החשד הטריד מינית קטינות ברשת האינטרנט. תמלילי שיחה שנערכה לכאורה בין המורה לבין אדם שהתחזה לבת 12, שהגיעו לידי חדשות 2 online, מראים כי המורה הציע לקטינה שיעורים פרטיים במחשבים ואז ביקש ממנה לשלוח תמונות חושפניות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיש שהתחזה לבת ה-12, הוא אזרח שפועל ברשת במטרה לעצור עברייני מין. הוא הגיש תלונה במשטרה נגד איש החינוך, לאחר שזה פנה אליו ברשת - במחשבה כי מדובר בילדה. השיחות בין השניים החלו ב-29 בספטמבר, כשהמורה, לפי החשד, סיפר כי הוא סטודנט בן 21 בירושלים. לאחר מספר דקות כבר ביקש מ"הילדה" תמונות חושפניות של איבר מינה ושל שדיה.

לטענת המתלונן, המורה אף שלח ל-"בת ה-12" תמונות ממקום עבודתו, ובחלקו הוא הופיע ללא בגדים בחדר העבודה שלו. כשאמרה הילדה לכאורה שאמה לידה, כתב לה המורה: "תלכי לשירותים לדקה, תרימי את החולצה ותצלמי את החלק העליון שלך".

במהלך תקופת ההתכתבות, שארכה כשלושה חודשים, המורה שלח לילדה, לפי החשד, תמונות רבות שלו ללא חולצה - ואף לחץ עליה פעמים רבות להמשיך בקשר. "תזרמי איתי", כתב לה לפי תמליל השיחה.

עוד עולה מההתכתבות, כי המורה אף שאל את "בת ה-12" האם היא מפותחת והאם יש לה ניסיון מיני. "ההיכרות שלנו תהייה מפנקת והדדית", כתב לכאורה. 

באחת הפעמים, לטענת המתלונן, איש החינוך ניסה לבנות ביחד עם "הילדה" סיפור כיסוי - למקרה שייתפס. לצורך כך ביימו השניים, לפי החשד, שיחה בה נכתב כי הילדה בת 18 לכאורה, למרות שהציגה עצמה כבת 12.  מחר בשעות הבוקר יובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים.