צפו: בעל בית התקין מצלמות נסתרות בבית הדיירות

המשטרה עצרה את בעל הבית, כבן 70, לאחר שהתקין מצלמות מעקב משוכללות שהשקיפו אל חדר המיטות של שלוש דיירות שלו. "הוא יודע על כל נקודה בגוף שלי, על כל הסודות שלי", אומרת אחת הדיירות. בימים הקרובים יועבר תיק החקירה לפרקליטות להגשת כתב אישום

מצלמה משוכללת המכוונת היישר אל המיטה שלה - זה מה שמצאה לחרדתה מאיה (שם בדוי) בארון החשמל שלה. את מצלמות המעקב המשוכללות, המשקיפות אל חדר השינה שלה, התקין לא אחר מבעל הבית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגילוי הזה נולד לגמרי במקרה. כמה ימים קודם לכן ראתה מאיה במשרד של בעל הדירה שלה צילומי אבטחה מאוד לא שגרתיים. "מסך המחשב שלו היה מחולק להרבה שידורי ובאחד מהם ראיתי בבירור שידור מהמיטה", היא מספרת. "מיד שאלתי אותו 'תגיד לי, משהו מצולם בחדר שלי?'. הוא ישר ענה 'לא לא לא, את סתם מפנטזת יותר מדי, אין כזה דבר'".

אבל מאיה לא פנטזה וגילתה שהמצלמה הזאת היא רק חלק ממערכת ניטור שלמה, עם שלל חיווטים וניתובים, שעוקבת ומציצה לשלוש מתוך ארבע דירות בבעלותו - דירות בהן מתגוררות נשים צעירות.

"הוא הסתכל עליי כל הזמן"

מצלמות הוחבאו בדירה (חדשות 2)
"הבן אדם הזה תכנן את כל העסק וצילם", אומרת מאיה. "הוא יודע עלי כל נקודה בגוף שלי, פיזית, וכל הסודות שלי וכל הדיבורים שלי במשך התקופה". מאיה הגישה תלונה במשטרת מרחב דן. בעל הדירה, בן 70 כמעט, נעצר והודה בפני החוקרים שהתקין את המצלמות וצפה ברגעים אינטימיים של הנשים למטרת סיפוק מיני.

"אתה לא יודע לאן הצילומים האלה מתגלגלים, מי צופה בהם ואיפה זה מתפרסם", אומר עו"ד ישראל קליין שמתמחה בתחום הפלילי. "לכאורה אפשר לגלות את זה עוד חצי שנה, עוד שנה, שתמונות העירום שלך הופצו בארץ או בחוץ לארץ על ידי סוטי מין".

"זה כמו אונס כי הוא כל הזמן הסתכל עליי, הוא הכיר עליי הכל", אומרת מאיה. "יש לי פחד עכשיו להתפשט. אני מתרגשת, אני בוכה, אני לא מסוגלת לישון". תיק החקירה יועבר בימים הקרובים לפרקליטות להגשת כתב אישום. מאיה בכל מקרה כבר ארזה את החפצים ומחפשת דירה חדשה ובטוחה.