אמו של אחד החשודים באונס: "למה הנערים אשמים? אמא שלה הייתה צריכה לשמור עליה"

אמו של אחד הנערים, שלפי החשד היה שותף לאונס קבוצתי של בת 12 במרכז הארץ, תועדה כשהיא מגבה את בנה ומאשימה את הילדה במה שאירע. "ראיתי את הסרטים שלה ואיך היא מצטלמת", אמרה אמו של אחד החשודים. אם אחרת הוסיפה: "הם אומרים שהיא לא בסדר והם ניצלו אותה"

פרשת האונס הקבוצתי בילדה בת ה-12: בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 Online מתועדת שיחה בין שתיים מאימהות החשודים במעורבות באירוע. במהלך השיחה מאשימה אחת האימהות את הילדה באונס שבוצע בה על פי החשד: "יש לה אמא שצריכה להשגיח עליה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני ראיתי את הסרטים שלה ואיך היא מצטלמת ועושה תנועות למצלמה ערומה כולה. למה הבנים אשמים?", אומרת אמו של אחד הנערים. בתגובה ענתה לה אם אחרת: "הם אומרים שהיא לא בסדר ושהם ניצלו אותה".

בסוף השבוע נעצרו חמישה קטינים בני 14-15 מאזור המרכז בחשד שביצעו אונס קבוצתי בקטינה בת 12 בשטח בית ספר. על פי החקירה, לחלק מהנערים הייתה היכרות מוקדמת עם הנערה שנאנסה. החמישה יובאו ביום שלישי לדיון נוסף בהארכת מעצרם.

מוקדם יותר היום עצרה המשטרה שלושה חשודים נוספים. שניים מהם יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם. הערב נעצרו ארבעה חשודים נוספים. בסך הכל עצרה המשטרה מאז סוף השבוע 12 חשודים. כמו כן עוכב לחקירה חשוד נוסף, ששוחרר לאחר שנמצא כי הוא אינו קשור לפרשה.

המשטרה בודקת חשד לפיו הנערים איימו על הילדה שאם לא תסכים לקיים עמם יחסי מין ייחשפו עליה פרטים מביכים. עורכי דינם של החשודים מכחישים כי המעשים בוצעו בכפייה, וטוענים כי מדובר ביחסים בהסכמה.

"צפויים עוד עצורים רבים"

"צפויים מעצרים רבים". אילוסטרציה (רויטרס)
גורם משטרתי המעורה בפרטי החקירה סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online כי "צפויים עוד עצורים רבים" במסגרת החקירה. במשטרה חוששים שהסרטונים המתעדים את המפגשים בין החשודים לילדה ידלפו לרשת. הגורם הוסיף כי במשטרה נבדק חשד למקרים נוספים שאירעו כחצי שנה טרם חשיפת הפרשה.

החקירה מתנהלת מאז יום חמישי, לאחר שבמרחב דן של המשטרה התקבל מידע אודות ביצוע העבירות. החוקרים מייחסים לחשודים שנעצרו עבירות של אונס ומעשה מגונה בקטינה. על פי החשד, האונס בוצע בחדר בבית ספר באזור המרכז בשעות אחר הצהריים. על פי ממצאי החקירה, שלושה מהחשודים שהכירו את הנערה, קבעו להיפגש עמה בחדר ואז אנסו אותה. לטענת החוקרים בידיהם סרטונים וראיות נוספות הקושרות את החשודים למעשה.

מפקד מחוז תל אביב במשטרה העלה את הפרשה לראש סדר העדיפויות החקירתי של המחוז והקצה חוקרים ובלשים מכל מרחב, על מנת לבצע את המעצרים והחקירות בהקדם האפשרי. מהמשטרה נמסר כי צפויים מעצרים נוספים בפרשה.