החשד לאונס קבוצתי: "איימו על הילדה שיחשפו עליה פרטים מביכים"‬

במשטרה ממשיכים לחקור את הפרשה החמורה שבמרכזה חשד לאונס של בת 12 על ידי חמישה נערים, שניים מהם אחים. לפי החשד, הנערים איימו עליה שאם לא תקיים עמם יחסי מין – הם יספרו עליה פרטים מביכים. גורם המעורה בחקירה: "צפויים עוד מעצרים רבים"‬

לאחר שאמש (ש') האריך בית המשפט את מעצרם של שניים מהחשודים בביצוע מעשי אונס בילדה בת 12 בשטח בית הספר לאחר שעות הלימודים, נבדק במשטרה חשד, שלפיו הם איימו עליה שאם לא תסכים לקיים עמם יחסי מין יחשפו עליה פרטים מביכים. עורכי דינם של החשודים מכחישים כי המעשים בוצעו בכפייה, וטוענים כי מדובר ביחסים בהסכמה. שלושה חשודים נוספים יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם משטרתי המעורה בפרטי החקירה סיפר בשיחה עם חדשות 2 Online כי צפויים מעצרים נוספים במסגרת החקירה. "צפויים עוד עצורים רבים", אמר. במשטרה חוששים שהסרטונים המתעדים את המפגשים בין החשודים לילדה ידלפו לרשת. הגורם הוסיף כי במשטרה נבדק חשד למקרים נוספים שאירעו כחצי שנה טרם חשיפת הפרשה.

עו"ד קטי צווטקוב מהסנגוריה הציבורית, פרקליטתו של אחד הנערים החשודים, אמרה: "מרשי הוא בסך הכל בן 13, והוא טוען כי קיים עמה יחסי מין בהסכמה. הפרשה הזו צריכה להיבחן ברמה המוסרית והחינוכית. לגבי הרמה הפלילית - זה דבר שייבדק בהמשך".

בידי המשטרה סרטונים המתעדים את המעשים

עו"ד אורי קינן מהסנגוריה הציבורית, פרקליטו של עצור אחר, אמר גם הוא כי כל המקרים שמיוחסים למרשו נעשו בהסכמה מלאה.

החקירה מתנהלת מאז יום חמישי, לאחר שבמרחב דן של המשטרה, בפיקודו של נצ"מ שמעון לביא, התקבל מידע אודות ביצוע העבירות. החוקרים מייחסים לחשודים שנעצרו עבירות של אונס ומעשה מגונה בקטינה. על פי החשד, האונס בוצע בחדר בבית ספר באזור המרכז בשעות אחר הצהריים.

על פי ממצאי החקירה, שלושה מהחשודים שהכירו את הילדה קבעו להיפגש עמה בחדר ואז אנסו אותה. החוקרים טוענים כי בידיהם סרטונים וראיות נוספות הקושרות את החשודים למעשה.