חשד: אונס קבוצתי בשטח בית הספר

במרחב דן של המשטרה חוקרים חשד לפיו 5 נערים בני 14-15 אנסו נערה בת 12 בשטח בית ספר באזור המרכז. על פי החשד, חלק מהנערים הכירו את הנערה, קבעו איתה להיפגש באחת הכיתות ואז אנסו אותה. מעצרם של חלק מהחשודים הוארך עד לשבוע הבא. פרקליטיו של אחד החשודים: "חשב כי מדובר בבת 17"

חשד: אנסו נערה בשטח ביה"ס (רויטרס)

חמישה קטינים בגלאים 14-15 מאזור המרכז נעצרו בחשד שביצעו אונס קבוצתי בקטינה בת 12 בשטח בית ספר. על פי החקירה, לחלק מהנערים הייתה היכרות מוקדמת עם הנערה שנאנסה. מעצרם של שלושה מהחשודים הוארך עד לשבוע הבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החקירה מתנהלת מאז יום חמישי, לאחר שבמרחב דן של המשטרה התקבל מידע אודות ביצוע העבירות. החוקרים מייחסים לחשודים שנעצרו עבירות של אונס ומעשה מגונה בקטינה. על פי החשד, האונס בוצע בחדר בבית ספר באזור המרכז בשעות אחר הצהריים.

על פי ממצאי החקירה, שלושה מהחשודים שהכירו את הנערה, קבעו להיפגש עמה בחדר ואז אנסו אותה. לטענת החוקרים בידיהם סרטונים וראיות נוספות הקושרות את החשודים למעשה. ככל הנראה צפויים מעצרים נוספים בפרשה.

אתמול הוארך מעצרם של שלושה מהנערים בבית משפט השלום לנוער. מעצרו של חשוד אחד הוארך עד ליום ראשון ושל השניים הנוספים עד ליום שלישי. הערב (שבת) צפויה המשטרה לדרוש את הארכת מעצרם של יתר החשודים.

פרקליטיו של אחד החשודים, עו"ד קובי בן שעיה ועו"ד דניאל וייס מסרו בתגובה כי "מדובר בקטין בן 14 בלבד. חשוב לציין כי החשוד האמין שמדובר בנערה בת 17 וכי המעשה בוצע בהסכמה מלאה. יש להצטער על כך שהאירוע מטופל במישור הפלילי בלבד ולא במישור החינוכי והפסיכולוגי, כפי שראוי במצב בו כל המעורבים הם קטינים. חוק הנוער קובע מפורשות כי מעצרו של קטין הוא המוצא האחרון. אנחנו משוכנעים שהתמונה תתבהר בהקדם והקטין ישוחרר לביתו".