חשד: אנס, חזר לזירת הפשע - ונתפס

תושב ירושלים חשוד כי פרץ לדירתה של תושבת קריית ביאליק בחודש שעבר, אנס אותה ונמלט מהמקום. לפני ארבעה ימים חזר החשוד לדירה אך הפעם הצליחה האישה להזעיק את השוטרים, שמצאו אותו מעשן נרגילה בסלון הבית. מעצרו הוארך עד ליום שני

חשד: אנס וחזר לזירת הפשע (shutterstock)

תושב ירושלים נעצר בחשד כי בחודש שעבר פרץ לביתה של תושבת קריית ביאליק בשעה שישנה ואנס אותה. לאחר שביצע את המעשה, נמלט האיש מהמקום ובמשטרה פתחו בסריקות אחריו. ביום שלישי האחרון, שב החשוד לביתה של האישה, שהצליחה להימלט מהמקום ולהזעיק את המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי חקירת המשטרה עולה כי באמצע חודש נובמבר נכנס החשוד לבית בקריית ביאליק דרך חלון הדירה בזמן שישנה. האיש ישב על רצפת חדר השינה בסמוך אליה, וכשהתעוררה התנפל עליה, סתם את פיה על מנת שלא תצעק ולאחר מכן אנס אותה. בהמשך, לקח החשוד מהקורבן את מכשיר הטלפון הנייד שלה, והסתיר ממנה את מפתח הבית בכדי למנוע ממנה להזעיק עזרה.

לפני ארבעה ימים הגיע החשוד שוב לדירתה של האישה ונכנס למקום דרך החלון. המתלוננת, שהספיקה להימלט מביתה, הצליחה להזעיק את כוחות המשטרה. השוטרים שהגיעו לדירה התפלאו למצוא את האיש יושב בסלון הדירה ומעשן נרגילה. לאחר שהודיעו לו כי הגיעו לעכב אותו לחקירה, החל החשוד לצעוק לעבר המתלוננת: "כשאצא מהכלא - ארצח אותך".

יש לציין כי לא מדובר בפעם הראשונה בה תקף החשוד את המתלוננת. במשטרה קיימים תיקים נוספים נגדו, לפיהם איים עליה כי ישפוך עליה חומצה ואף איים תוך הנפת סכין כי יפגע בגבר אחר עמו הייתה בקשר.

אתמול הובא החשוד בפני שופט לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחיפה. במהלך הדיון קבע השופט כי קיימות ראיות מספיקות הקושרות את החשוד למעשים והאריך את מעצרו עד ליום שני הקרוב.