החשוד בפגע וברח אתמול בירושלים הסגיר את עצמו

לאחר שאתמול פורסם בחדשות 2 על חשד שלפיו נהג רכב פגע בצעירה וברח, הסגיר עצמו הבוקר החשוד למשטרה. בחקירתו טען הנהג כי הצעירה, ששתי רגליה נשברו, לא נפגעה מרכבו אלא מהחלקה על השלג וכי השאיר את פרטיו לאנשי מד"א. בתום חקירתו שוחרר הנהג בערבות

הצעירה נפצעה קשות ברגליה. אילוסטרציה (עזרי עמרם, חדשות 2)

הנהג החשוד בתאונת הפגע וברח אתמול בירושלים נעצר לחקירה, שבסיומה שוחרר לביתו בערבות. החשוד הסגיר עצמו הבוקר (ה') למשטרת התנועה, בעקבות הפרסום בחדשות 2, וטען כי הצעירה החליקה על הקרח, ולא נפגעה מרכבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד, תושב ירושלים בן 41, טען עוד בחקירתו כי השאיר את פרטיו המזהים של הרכב אצל אנשי מד"א שהיו במקום, אך בפועל התברר כי המספר שהשאיר לא היה נכון. בדיקה ראשונית במאגר המשטרתי אתמול העלתה כי מספר הרכב שנתן אינו קיים.

כשנשאל על ידי החוקרים בנושא, לא היה לו הסבר מדוע הפרטים שהשאיר לא תאמו את מספר הרכב המקורי. הוא אמר שאולי איש מד"א שרשם את המספר טעה ברישום, או בדיווח לחוקרי המשטרה. בוחני התנועה ייבדקו האם ממצאי הפציעה של הצעירה וחומרתה תואמים לטענה של החשוד, שלפיה לא דרס אותה.

התאונה אירעה אתמול לפנות בוקר. הצעירה ירדה אל הכביש בשל השלג שהצטבר על המדרכה בפינת הרחובות דרך חברון ויהודה בשכונת תלפיות בעיר. בעת שהלכה על הכביש הגיח טנדר מסוג "שברולט סילברדו" בצבע כחול, שפגע בה בעוצמה ושבר את שתי רגליה.

נהג הטנדר המשיך בנסיעה ושני אזרחים שחלפו במקום הזעיקו את כוחות מגן דוד אדום ואת המשטרה.