חשד לפגע וברח: אישה כבת 30 נהרגה

אישה כבת 30 שיצאה ממכוניתה בכביש 70, בין צומת סומך לצומת זבולון, נפגעה ככל הנראה על ידי רכב חולף שנמלט מהמקום. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותה בזירת התאונה ובוחני תנועה החלו לחקור את הנסיבות. תוך זמן קצר, אותר הנהג החשוד בפגיעה באזור קיסריה. הוא נעצר ונדרש לתת את גרסתו לחוקרי המשטרה

ארכיון

חשד לפגע וברח: אישה כבת 30 נהרגה הערב (שבת) בתאונה בכביש 70, בין צומת סומך לצומת זבולון, לכיוון דרום. צוות ניידת טיפול נמרץ שהוזעק למקום קבע את מותה. הנהג החשוד נתפס כעבור זמן קצר באזור קיסריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בוחני תנועה חוקרים את נסיבות התאונה. מחקירה ראשונית עולה כי האישה שנהרגה הערב יצאה ככל הנראה ממכוניתה הפרטית בשולי הדרך וחצתה את הכביש המהיר, עד שנפגעה על ידי מכונית חולפת. על פי החשד, נהג המכונית הפוגעת נמלט מזירת התאונה, אולם כעבור זמן קצר הוא כאמור נתפס.

במכוניתו של הנהג החשוד, תושב המרכז, זוהו פגיעות התואמות פגיעה בהולכת רגל, אך הדברים נבדקים. חוקרי המשטרה אף גובים מהנהג החשוד את גרסתו לאירועים.

ארוסה של האישה שנהרגה היה איתה במכוניתה הפרטית. הוא שרוי בהלם, ובוחני התנועה ינסו בהמשך לתשאל אותו כדי להבין את נסיבות האירוע ולהבין מדוע הם עצרו את המכונית מלכתחילה בצדי הדרך.

פרמדיק מד"א, ברק רטנר, שהגיע ראשון עם ניידת טיפול נמרץ לזירת התאונה, סיפר כי הנפגעת נמצאה מוטלת לצד הכביש כשהיא ללא רוח חיים ועם סימני חבלה קשים בכל חלקי גופה. "הנפגעת נהרגה מעוצמת הפגיעה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה במקום", הוא אמר.