חשד לניסיון חיסול: פצוע בינוני בפיצוץ ברכב בקריית גת

אדם אחד נפצע באורח בינוני בפיצוץ ברכב ברחוב מלכי ישראל בקריית גת - ככל הנראה שמדובר בניסיון חיסול של אדם המוכר למשטרה, ומשתייך לארגון פשע מתחרה לזה של שלום דומרני. הוא נפצע בינוני, מילט עצמו מהרכב ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים סורוקה בבאר שבע. המשטרה פתחה בחקירה

שוב חשד לניסיון חיסול בעולם התחתון: אדם אחד נפצע באורח בינוני בפיצוץ ברכב שאירע הערב במרכז קריית גת. הנפגע בפיצוץ מוכר למשטרה ומשתייך לארגון המסוכסך עם ארגון הפשע של שלום דומרני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במשטרה מעריכים שהפיצוץ ברכב, שהתרחש ברחוב מלכי ישראל בעיר, התרחש כתוצאה ממטען חבלה שהוצמד למכונית. החשד הוא שמדובר בניסיון חיסול, אך לא ברור האם זה אכן היה ניסיון חיסול או שמדובר בתאונת עבודה. הפצוע שנהג ברכב הצליח למלט את עצמו מתוכו והועבר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים "סורוקה" בבאר שבע.

"פתאום שמענו פיצוץ גדול, חשבנו שזה רעם אבל אז ראינו שכוחות רבים של משטרה ומד״א הגיעו למקום", סיפרו שני תושבי העיר לחדשות 2 בפייסבוק. "אולי מדובר בפיגוע של העולם התחתון".

בתחילת החודש שעבר נפצע אנושות דרור דמארי בן ה-27, חבר ארגון הפשע של שלום דומרני בפיצוץ ברכב ברחוב אורט באשקלון. בסוף אוקטובר נהרג אחד מבכירי ארגונו של העבריין שלום דומרני, וחברו נפצע, אף הם בפיצוץ רכב באשקלון.