חשד: בעל דירות צילם את השוכרות ללא ידיעתן

תושב בת ים חשוד בצילום שוכרות במצלמות נסתרות שהותקנו בדירות ששכרו ממנו ברמת גן. החשוד קשר את עצמו למעשים, ובחיפוש בביתו נמצאו מצלמות וציוד הקלטה

החשוד קשר את עצמו למעשים. אילוסטרציה (shutterstock)

שכרו דירות - וצולמו ללא ידיעתן: בעל דירות נעצר בחשד שהשכיר דירות ברמת גן לנשים, לאחר שהתקין מצלמות נסתרות בחדריהן. על פי החשד, בעל הדירות צפה בשוכרות ללא ידיעתן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבוקר (ב') עצרו שוטרי מרחב דן את החשוד, תושב בת ים בן 44, ובחיפוש בדירתו נמצאו מצלמות וציוד הקלטה. החשוד נעצר לחקירה במהלכה קשר עצמו למיוחס לו. בהמשך היום יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו.

חשד: ניצב התקין מצלמה נסתרת בצילומים

בחודש ינואר האחרון נעצר ניצב בתכניות טלוויזיה וסרטי קולנוע בן 59 בחשד כי הציב מצלמה בתוך תא שירותים בסט צילומים של סרט סטודנטים בו השתתף. במשטרה טענו כי האיש תיעד עשרות ידוענים בשנים האחרונות והחרימו את מחשבו האישי. הפרשה התגלתה לאחר שסטודנטית, שנכנסה לתא השירותים באחד מאתרי הצילומים, הבחינה בחור בתקרת התא ומתוכו מבצבץ עצם חשוד.

הסטודנטית הזעיקה את צוות הצילום, שבדק את החפץ החשוד. מהבדיקה עלה כי מדובר בעט עם מצלמה מוסווית ומבדיקת חומר הצילום עלה כי תועדה הפעילות בתא השירותים ובנוסף תועד הניצב בשעה שניסה להרכיב אותה. הניצב נעצר על ידי משטרת השכונות בתל אביב וציודו ומחשבו האישי נלקחו לבדיקה.