חשד: נאנסה על הרחבה במועדון באשקלון

סרטון שמופץ בתכנת המסרים "וואטסאפ" מעורר סערה: בת 23 התלוננה במשטרה כי נאנסה בליל שבת על רצפת רחבת הריקודים לאחר ששתתה משקה ובו חומר לא מזוהה. היא אינה זוכרת דבר, אך חברותיה סיפרו לה כי קיימה יחסי מין על רצפת המועדון עם אדם זר

מה עומד מאחורי הסרטון שמופץ בתכנת המסרים "וואטסאפ" ממועדון באשקלון? צעירה בת 23 מאשדוד התלוננה במשטרה כי נאנסה בליל שבת האחרון על רחבת הריקודים במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי גרסתה של הצעירה לפרשה, שפורסמה באתר "אשקלונים", היא בילתה עם חברות במקום ושתתה משקה שהיה מונח על השולחן - ובו ככל הנראה הוכנס חומר לא מזוהה. לדבריה, מאז אינה זוכרת דבר. מבדיקה ראשונית עולה, כי חברותיה סיפרו לה ביום שאחרי האירוע כי קיימה יחסי מין על רצפת המועדון עם אדם שאינו מוכר. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

בעל המועדון סיפר לחדשות 2 Online כי הוא קיבל קריאה מאחד המאבטחים על האירוע: "ניגשתי לשם וביקשתי מהם להתלבש ולצאת החוצה, הם היו נראים כאילו הם שתו יותר מדי אלכוהול, נתקלתי בהם כמה פעמים כשהם רקדו ואף אחד מה לא היה נראה מסומם".

הוא ציין גם כי הם היו נראים חברותיים מאוד אחד לשני: "אני עושה בדיקות של תעודות זהות ונשק ומחזיק שמונה מאבטחים במקום ואם יש אירועים חריגים אני מטפל בהם מיד". יותר חשוב לו מהכל שהצעירה תהיה בסדר: "אני מפחד עליה בגלל הסרטונים, אחרי מה שקרה הושבתי אותה בצד, הבאתי לה בקבוק מים וחברותיה היו לצדה".

בתוך כך, נמצאה הערב (ב') אישה בת 32 בביתה ברחוב יחזקאל בחיפה כשהיא חבולה. במשטרה בודקים חשד כי  הגורם לחבלה הוא תקיפה מינית. האישה פונתה לטיפול רפואי בבית החולים.