הקשיש שהוכה: "התחננתי בפני הילדים – די"

מצלמות האבטחה תיעדו את הרגעים בהם ילדיו של ש' בן ה-90, לפי החשד, הוציאו אותו מבית החולים בדרכו למה שהפך למסכת אלימות קשה. "הם הרביצו מעכו אותי לרצפה עם הרגליים וחבטו", שיחזר האב את רגעי האימה שהתרחשו לאחר מכן בחורשה. אחרי שהושאר, לפי החשד, ע"י ילדיו פצוע בתוך בור - זחל אל הכביש וחיכה לטרמפ

ש', בן ה-90, הוכה לפי החשד ע"י שני ילדיו בשל סכסוך כספי וננטש בחורשה סמוך לבית שמש. הערב (א') הוא שיחזר את רגעי האימה וסיפר כיצד התחנן בפני ילדיו כי יפסיקו להכותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במצלמות האבטחה נראים הילדים כשהם מוציאים את ש', אביהם בן ה-90, מבית החולים בדרך למה שהפך למסכת של אלימות קשה. "להרביץ לאבא, למעוך אותו לרצפה עם הרגליים, לחבוט...בכוחות, היה לי טלפון, גם את הטלפון הוא גנב לי", סיפר האב הקשיש על מה שאירע לאחר מכן. "אמרתי לילדים: 'די, די, די, די'".

אחרי שלפי החשד תקפו את אביהם, השאירו אותו הילדים כשהוא פצוע בתוך בור. בשארית כוחותיו הוא צעד אל הכביש. "עמדתי בכביש הראשי, עברו מכוניות, לקחת טרמפ. כנראה המכוניות עברו ועברו אותי", תיאר.

בשלב מסוים חלפה בסמוך ניידת משטרה. "המשטרה באה ושאלה: 'מה קרה לך? מה קרה לך?' אמרתי: 'שום דבר'. שאלו: 'מה מהיער אתה פתאום?'...סיפרתי להם שהבן בא, הרביץ לי מכות וזהו", תיאר בן ה-90 את הרגעים הקשים.

הבן בחקירה: "לא הכתי את אבא"

הסיוט של ש' החל כבר לפני שבועיים. ילדיו החליפו, לפי החשד, את מנעול הבית שלו והוא נאלץ לישון בבית החולים, ליד אשתו המאושפזת שם.

"מדובר באדם קשיש, גם החשודים בשנות ה-60 לחייהם. אנחנו מופתעים גם מגילו של הקורבן, גם מהקרבה המשפחתית, וגם מגילם של החשודים", אמר רפ"ק יורם סגל, קצין חקירות ומודיעין במשטרת בית שמש.

אחרי תחקור ראשוני נדהמו השוטרים לגלות כי ילדיו של האיש, לפי החשד, הם שאחראים למראות הקשים - רק בגלל סכסוך כספי במשפחה. המשטרה עצרה את בנו, בן ה-65, שבחקירתו טען כי לא הכה את אביו, אלא נסע איתו לבית שמש רק בכדי לשוחח.

"אני כועס עליו", אמר האב על מעשי בנו, "איך הוא עושה דבר כזה? מה עשיתי לו? כסף? בגלל כסף? אני רק מבקש מאלוהים שיירקב שמה". אחותו של החשוד, בת ה-55, נעצרה היום ותובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים.