חשד: משפחת פשע מוכרת ניסתה לסחוט את אלי טביב

לפני כחודשיים הוטמן רימון רסס מתחת לרכבו של בעלי קבוצת בית"ר י-ם אלי טביב. היום חושפת המשטרה פרטים מהחקירה, שמהם עולה כי בני משפחת פשע ידועה ניסו לסחוט את טביב ולקבל "דמי תיווך" על רכישת הקבוצה. לטענת החוקרים, הרימון לא הונח כאיום, אלא נועד לפגוע בו

ביקשו לפגוע ולא להזהיר. טביב (חדשות 2)

התפתחות בחקירת הטמנת רימון הרסס מתחת לרכבו של בעלי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים אלי טביב, בחודש אוקטובר האחרון. במשטרה חושדים כי משפחת פשע ידועה מהמרכז ניסתה לסחוט את טביב ולקבל ממנו "דמי תיווך" על רכישת הקבוצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירת המשטרה עולה, כי הרימון שהונח מתחת לרכב שחנה ליד הכניסה לביתו של טביב לא היה בגדר אזהרה, אלא נועד לפגוע בו - ורק כשל טכני מנע את פיצוצו.

חבלני המשטרה שהגיעו למקום נטרלו ופינו את הרימון והאירוע הסתיים בלי נפגעים. טביב סיפר לחוקרי המשטרה כי לא היה באזור כשהרימון הונח, אלא מצא אותו רק אחר כך.

זירת האירוע, לפני חודשיים (אייל בן שמחון)

"מישהו כאן איבד פרופורציות"

"אם מגיעים למצב שבו מונח רימון מתחת לרכבו של בעלי מועדון כדורגל, שום הישג ספורטיבי לא שווה", נמסר ממועדון הכדורגל בית"ר ירושלים לאחר האירוע. "לא מתקבל על הדעת שאדם היוצא עם ילדיו הקטנים מביתו ייאלץ לבדוק את רכבו. מישהו כאן איבד פרופורציות ובמצב שכזה החשק להיות שייך לתחום הכדורגל לא קיים".

בסביבתו של טביב הדגישו כי אין לו כל עסקים או חובות בארץ ומשוכנעים כי הרקע לאירוע הוא היותו הבעלים של קבוצת בית"ר ירושלים. טביב היה בעבר בעלים של קבוצת הכדורגל הפועל כפר סבא, ולאחר מכן של הפועל תל אביב.