אם קפצה עם בנה בן ה-7 מחלון הקומה השנייה

בת 47 מהמרכז ובנה קפצו מהקומה השנייה בבניין מגורים ונחתו היישר על גג מכונית. שניהם פונו לבית החולים במצב בינוני. האם נבהלה מדפיקות בדלת בשעת לילה מאוחרת, לא האמינה שזה בעלה - וקפצה. מאוחר יותר התברר שטעתה

המכונית שעליה קפצו האם ובנה (שמואל גלבשטיין)

אישה בת 47 קפצה הלילה (ב') יחד עם בנה בן ה-7 מחלון הקומה השנייה של בניין מגורים ביישוב במרכז הארץ. האם ובנה נפצעו בינוני ופונו לבית החולים. המשטרה פתחה בחקירה, כשהחשד נגד האם הוא תקיפת חסר ישע על ידי אחראי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש הלילה, קצת אחרי חצות, כשלמשטרה ולמד"א הגיע דיווח שלפיו אם ובנה נפלו מחלון הקומה השנייה של בניין מגורים. מדובר בבניין על עמודים, כשהגובה של החלון שממנו קפצו השניים הוא כעשרה מטרים.

פרמדיקים של מד"א מצאו את האם ובנה על גג מכונית והעניקו להם טיפול ראשוני במקום. לאחר מכן פינו אותם לבית החולים אסף הרופא, כשהם סובלים מחבלות בגפיים ויש חשד לפגיעת בטן אצל הילד.

במשטרה התעורר מיד החשד כי לא מדובר בנפילה, אלא בקפיצה. מבדיקה ראשונית עלה כי בעלה של האישה חזר הביתה בשעה מאוחרת ודפק בדלת. לטענת האישה, היא לא האמינה שזה הוא - נבהלה ואז קפצה.

הבוקר שוחררה האם מבית החולים והועברה לחקירה בתחנת המשטרה, שלאחריה יתקיים דיון בהארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון לציון.