לעיני המצלמות: כך נדקר הנער במועדון ה"פורום" בבאר שבע

לפני כשבועיים נדקר צעיר בן 17 במועדון הפורום בבאר שבע בידי שלושה קטינים בני 16. כעת נחשף התיעוד ממצלמות האבטחה של אירוע הדקירה, יחד עם פנייתו של הצעיר שנדקר להנהלת המועדון, שעל פי החשד הציעה לו דמי שתיקה בתמורה לטיוח האירוע

דקירה לעיני עשרות מבלים - לעיני המצלמות: לפני כשבועיים נדקר בראשו ד' בן ה-17 במהלך בילוי במועדון "הפורום" בבאר שבע. כעת נחשף הסרטון המתעד את הקטטה שפרצה במקום, שהובילה לדקירת הצעיר בידי שלושה צעירים אחרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד מצלמות האבטחה מהמועדון ניתן לראות איך החלה הקטטה. אחד מבני הנוער, שבילו במועדון לפני כשבועיים, דחף בטעות את ד', וזה דחף אותו בחזרה. לשלושת בני ה-16, שנראים בסרטון, זה כבר היה מספיק. הם תועדו כשהם שולפים סכינים ואגרופנים, דוקרים את ד' בירך ובראש - ומכים אותו לעיני עשרות הנערים שמסביב.

"הילדים לא אשמים, הם שתויים והם נכנסים למועדון. באים אליו הרבה ילדים שמביאים דברים כאלה (סכינים ואגרופנים), אולי בגלל פחד מילדים שמביאים גם", העיד ג', שבנו, לפי החשד, היה מעורב באירוע הדקירה. "בגלל זה, מסיבה כזאת היא רק לגילאי 20 ומעלה, וזה לא לילדים בגילם".

חשד: הציעו לנער דמי שתיקה

המאבטח במקום נראה כשהוא מוציא חלק מהנערים החוצה מהמועדון. בסרטון מתועד ד' הפצוע, כשהוא מסב את תשומת לבו של המאבטח לאירוע, ואז מובא למשרדי ההנהלה. שם, על פי החשד, הציעו לו דמי שתיקה כדי לטייח את האירוע.

אמבולנס עבר במקרה באזור, אך הפרמדיקים לא ידעו דבר על המתרחש - ונצפו נוסעים משם הלאה. "קיבלתי בוקס בפנים וסכין הייתה תקועה לי בתוך הראש", העיד ד' שנדקר במועדון, "לא הזמינו לי שום אמבולנס".

בסוף השבוע האשימה הפרקליטות את שלושת הקטינים בפציעתו של ד'. אחד שוחרר לביתו, השניים האחרים מבקשים גם הם להשתחרר באמצעות עורכי דינם. המשטרה סגרה את המועדון ל-21 יום. מסתמן כי מנהלי המקום ככל הנראה יואשמו גם הם בקרוב.