בעקבות הדקירה: מועדון הפורום בבאר שבע יישאר סגור

בית המשפט דחה הבוקר את ערעורם של בעלי מועדון הפורום נגד החלטת המשטרה לסגור את המקום בעקבות אירוע הדקירה שהתרחש במקום. "ביטחונם ושלומם של הבאים לבלות במקום עומד לנגד עייני", הבהיר מפקד מחוז הדרום

מועדון הפורום, ארכיון (חדשות 2)

בית המשפט באר שבע דחה היום (ו') על הסף פעם נוספת את הערעור שהגישו בעלי מועדון הפורום בעיר, כנגד החלטת המשטרה לסגור את המקום ל-21 ימים. המועדון נסגר לאחר שבשבוע שעבר התלונן נער כי נדקר במקום, המשטרה בתגובה עצרה זמן קצר לאחר מכן שלושה חשודים במעורבות במעשה, בהם גם אחד מבעלי המועדון החשוד בשיבוש הליכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעלי המועדון הגישו את הערעור לאחר שאתמול הציגו למשטרה בעיר את מערך האבטחה החדש במקום, המשטרה לא התרשמה ולא אישרה לפתוח אותו מחדש. במשטרה הבהירו היום כי לאור חומרת המעשים במקום, לא אישרו את פתיחתו המחודשת של המקום, דבר המהווה סיכון שלום המבקרים בו.

"ביטחונם ושלומם של הבאים לבלות במועדונים עומד לנגד עיניי, יש לי מחויבות להורים ששולחים את הילדים שלהם למועדונים שאנו כמשטרה נעשה כל שעל ידינו למנוע אירועי אלימות ודקירות במועדונים וסביבתם והילדים יחזרו הביתה בריאים ושלמים", הסביר מפקד המחוז הדרומי, ניצב יורם הלוי.

ניצב יורם הלוי, ארכיון (חדשות 2)

לדברי ניצב הלוי, "ברגע שקורה אירוע חמור של אלימות כמו שקרה בפורום אנחנו כמשטרה נפעל בנחישות ואפס סובלנות כנגד המעורבים באלימות הקשה ונמצה עמם את הדין ובמקביל נפעל ונעשה שימוש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותנו לסגור את המועדון לתקופה ממושכת ולחקור ביסודיות את מידת מעורבותם, אחריותם ותרומתם של בעלי המועדון באירוע האלימות".