פרצו לדירה - וגילו מעבדת סמים

26 ק"ג של מריחואנה - זה מה שמצאו שלושה תושבי המרכז שפרצו על פי החשד לדירת מגורים בבת ים, שבה הופעלה מעבדה לייצור הסם. ככל הנראה הפורצים החשודים ששדדו את הסמים מהמעבדה שיערו כי הבעלים לא יעזו להתלונן במשטרה

הסמים שנתפסו (משטרת ישראל)

לעתים קרובות אנו שומעים על גנבים הפורצים לדירות מגורים על מנת לשדוד מהן רכוש, אך שלושה תושבי המרכז שנעצרו לאחרונה חשודים שפרצו לדירה מיוחדת במינה - בה התנהלה מעבדת מריחואנה מסוג היידרו. הפורצים, ששדו את עציצי המריחואנה, ככל הנראה יצאו מנקודת הנחה שהנשדדים לא יעזו לפנות למשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השלושה, תושבי תל אביב, בת ים וחולון, נעצרו על ידי בלשי מרחב איילון בפיקודו של פקד צחי טל. אחד החשודים בפריצה היה תחת מעקב משטרתי זמן רב - כפי שהשודדים הניחו, אכן לא הוגשה תלונה, אך ראיות שנתפסו נגד החשוד הוכיחו כי פרץ למעבדת הסמים.

השוטרים שהגיעו לבניין איתרו את השלושה, לאחר שאחד מהם נראה זורק בחצר שקית חשודה. מלבד זריקת השקית, הבלשים הריחו ריח חזק מאוד של סמים שנידף מבגדיהם. במהלך החיפוש בכליהם של החשודים מצאו הבלשים מפתחות של רכב מסוג מאזדה. הם הצליחו לאתר את הרכב ובחיפוש בו התגלה מקור הריח החזק - שקיות שהכילו מריחואנה במשקל של לא פחות מ-26.5 ק"ג.

החשודים נתפסו במצלמות האבטחה

הבלשים לא אמרו נואש וניסו למצוא את מקור הסמים ואולי אף את מיקום המעבדה שאליה פרצו: במהלך החקירה התברר כי השלושה גנבו את הסמים מהדירה אליה פרצו - שם נמצאו סמים נוספים במשקל 13 ק"ג. גם הגנבים וגם בעלי הדירה החשודים בניהול המעבדה עוכבו לחקירה ומעצרם הוארך.

עו"ד יקי קהן

"מעצר החשודים ותפיסתם הוא נדבך נוסף במיגור נגע הסמים", אמר מפקד המרחב, נצ"מ נתן בוזנה. "אנו עושים ופועלים רבות כדי לנקות את הרחובות מסמים, תוך פעילות מבצעית כוללת לאיתור מקור הסמים ומקור גידולם".

עו"ד יקי קהן, שמייצג שניים מהחשודים בפריצה, מסר לחדשות 2 Online כי הם "כופרים בחשדות המיוחסים להם ועובדות התיק יתבררו בבית המשפט".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv