בתום מצוד: אב נעצר בחשד שחטף את בנו

בחודש פברואר האחרון חטף על פי החשד תושב ירושלים את בנו, בן שמונה, מהמוסד החינוכי שבו למד - ומאז נעלמו עקבותיהם. בתום תשעה חודשים הסתיימו החיפושים אחריו והוא יובא לדיון בהארכת מעצרו. הילד הושב לחיק אמו כשהוא בריא ושלם

בתום מצוד: האב נעצר באזור ת"א. ארכיון (פייסבוק)

המשטרה עצרה בלילה (ו') תושב ירושלים בשנות ה-50 לחייו בחשד שחטף בחודש פברואר האחרון את בנו, בן שמונה, ממוסד חינוכי בצפון הארץ - ונעלם עמו. הילד הוחזר לחיק אמו, שלא ראתה אותו כתשעה חודשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חקירת המקרה החלה לאחר שתושבת הצפון בת 45, הגישה תלונה במשטרה על כך שבן זוגה לקח את הבן מהמוסד החינוכי שבו למד מבלי שיש בידיה מידע לאן נעלמו. הצוות, שכלל שוטרים מהיחידה המרכזית של המחוז הצפוני, שוטרים ממחוז ירושלים ואנשי חטיבת המודיעין במטה הארצי פתח בבדיקת האירוע שבמהלכה הופעלו אמצעים טכנולוגיים שונים במטרה להתחקות אחר עקבותיו של האב. כמו כן, בוצעו חיפושים במקומות אופייניים שבהם הוא עשוי לשהות.

לדברי המשטרה, החשוד נקט אמצעים רבים במטרה להקשות על איתורו ועבר ממקום למקום. אמש, בתום פעילות מודיעינית, הצליחו החוקרים לשים את ידיהם על האב ששהה עם בנו בשעות הלילה באזור תל אביב.

הם הובאו לתחנת המשטרה והאיש נלקח לחקירה כשבנו, לאחר תיאום עם עובד סוציאלי וגורמי רווחה - התאחד עם אמו כשהוא שלם ובריא. הבוקר תגיש המשטרה בקשה להאריך את מעצרו של האב החשוד בבית משפט השלום בנצרת.