חשד: ניסה לשדל קטינות באינטרנט

המשטרה עצרה גבר בן 32 מקריית אתא, החשד שניסה לשדל קטינות שהכיר באינטרנט להיפגש עמו למטרת סיפוקו המינית. לאחר פעולות איתור נעצר החשוד, שקשר את עצמו למעשים והביע חרטה. היום יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו

נעצר וקשר עצמו לחשדות. אילוסטרציה (shutterstock-)

תושב קריית אתא נעצר בחשד לשידול קטינות: מחוז חוף במשטרה עצר גבר בן 32 מקריית אתא, בחשד שניסה להיפגש עם קטינות, אותן הכיר ברשת האינטרנט, להיפגש איתו למטרת סיפוקו המיני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד נהג "לצוד" את הקטינות ברשת הפייסבוק וליצור איתן קשר, על מנת לשכנע אותן להיפגש עימו - כך על פי החשד. בעקבות מידע שהגיע למשטרה, יחידת הסייבר פתחה בחקירה. מפקד מפלג ההונאות של מחוז חוץ במשטרה, רפ"ק אלי סופר, הנחה את יחידת הסייבר לפעול במהירות על מנת לאתר את החשוד, ואתמול (ה') צלחו הפעולות ובעקבת כך עצרה היחידה את החשוד ותפסה את מחשבו.

מהמשטרה נמסר כי החשוד קשר את עצמו למעשים המיוחסים לו והביע חרטה. בית משפט השלום בחיפה  האריך את מעצרו של החשוד עד ליום שני, והורה על שליחתו לבדיקה פסיכיאטרית.

תושב תל אביב חשוד בפיתוי נערים

אתמול נעצר תושב תל אביב, בן 62, לאחר שלפי החשד פיתה נערים בני 13-16 להגיע לדירתו, רקד בפניהם בעירום וביקש כי ייגעו בו. הוא חשוד בביצוע מעשים מגונים. 

מחקירה ראשונית עולה כי האיש פגש את הקטינים ברחוב, ולפי החשד, הציע להם אלכוהול, ממתקים וכסף - אם יסיכימו לגעת בו. הנערים הסכימו לעלות אל הבית, אז פשט בפניהם החשוד את בגדיו והחל לרקוד.

בשלב מסויים ככל הנראה ביקש מאחד הנערים לשבת עליו והבטיח לו כי ישלם בעבור המעשה. אז נבהלו שלושת הקטינים ונמלטו מהדירה. הם פנו אל המשטרה והתלוננו על המעשים.