אקדח בידי בן 10: "קיבלתי במתנה"

בעקבות פעילות מודיעינית, הגיעו שוטרי תחנת בית שאן אל בית בעיר שבו מתגורר הקטין וגילו ברשותו את כלי הנשק בקליבר 0.22. הוא תושאל בנוכחות אחד מהוריו וטען כי האקדח ניתן לו על ידי קרוב משפחתו - קטין בעצמו. המשטרה פתחה חקירה

"קיבלתי במתנה". האקדח שנמצא (חטיבת דובר המשטרה)

שוטרי תחנת בית שאן שהגיעו אל בית שבו מתגורר ילד בן 10, נדהמו לגלות ברשותו אקדח בקליבר 0.22. וזו גרסתו של הילד: כלי הנשק ניתן לו במתנה על ידי קרוב משפחתו שמתגורר בצפון הארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקרי המשטרה הגיעו אל הבית בעקבות פעילות מודיעינית. כלי הנשק הוחרם על ידם, הקטין תושאל בנוכחות אחד מהוריו ומשטרת בית שאן פתחה בחקירת האירוע. קרוב המשפחה שככל הנראה סיפק את המתנה המקורית, גם הוא קטין, יזומן לחקירה בזמן הקרוב.

קנדה: בן 11 עם אקדח ו-400 כדורים

בחודש שעבר נעצר ילד בן 11 מוונקובר שבקנדה בחשד לניסיון רצח, לאחר שהמשטרה המקומית איתרה אקדח ויותר מ-400 כדורים בבית הספר שבו לומד הילד. בעקבות הגילוי, נסגר בית הספר למשך שעתיים וצוות הפשעים החמורים של משטרת ונקובר פתח בחקירה.

הבלשים תשאלו תלמידים, הורים ומורים במטרה לתפוס את החשוד, והחקירות נמשכו עד שעות הלילה, אז נעצר הילד החשוד. קציני משטרה סיפרו לסוכנויות הידיעות כי הם מצאו גם כמה סכינים במקום. התלמיד החשוד נלקח למרכז המעצר לנוער במדינה.