החשוד בפגע וברח: "לא אני פגעתי"

אתמול שוחרר למעצר בית נער בן 17, החשוד כי דרס למוות והפקיר את מאיר סולומון בן ה-83. כעת משחזר הנער את גרסתו לראשונה. בשיחה עם חדשות 2 ממשיך הנער להתעקש על קו ההגנה שלו ומכחיש כל קשר לאירוע

החשוד רומז: האחראים מסתובבים חופשי (חדשות 2)

הוא בסך הכל נער בן 17; תלמיד מצטיין שעמד להתגייס ליחידה מובחרת והוציא את רישיון הנהיגה שלו רק לפני חמישה חודשים. עכשיו המשטרה חושדת בו שדרס למוות בשבוע שעבר את מאיר סולומון בן ה-83, נמלט מהזירה ובהמשך ניסה להעלים ראיות. אחרי מעצר של שבוע ימים, הוא השתחרר אתמול (ב') למעצר בית. היום הוא משחזר לראשונה את גרסתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"קמתי בבוקר, התארגנתי, התלבשתי, נכנסתי לאוטו ונסעתי לבית הספר של חברה שלי", סיפר הנער, שהיה בדרכו להביא ממתקים שקנה לחברתו לרגל הטיול השנתי. "בדרך הרגשתי סוג של מכה קטנה, לא משהו בסדר גודל של בן אדם. אם הייתי מרגיש שפגעתי בבן אדם, הייתי ישר עוצר ומזעיק עזרה. אני לא פגעתי באף אחד".

"השוטרים ביקשו ממני להראות להם את כל מסלול הנסיעה שלי, את כל מה שעשיתי באותו יום, את הכל. הסכמתי, הראיתי להם את כל מה שעשיתי", הוסיף. המשטרה לא עצרה רק את הנער, אלא גם את אביו, בחשד לשיבוש מהלכי משפט. גם האב שוחרר למעצר בית, וכעת מבקש הנער להשתתף בעצרה של משפחת סולומון.

האחראים מסתובבים חופשי?

"זה לא אני עשיתי את זה", הוא אומר. "אני ממש מצטער בשבילם ומשתתף בצערם. אני מקווה שהצדק ייעשה". הנער לא רק שמכחיש באופן גורף את החשדות החמורים נגדו, אלא רומז גם כי האחראים למותו של סולומון מסתובבים חופשי. "ממה שהבנתי, יש עוד מכונית שנסעה לפניי. עכשיו המשטרה בחיפושים אחריה והלוואי שיגיעו אליהם".

"הוא היה בעל טוב, אבא טוב, סבא טוב", אמרה בבכי אלמנתו של מאיר, טובה סולומון. "למה הוא לקח לי אותו? הוא היה צריך להישאר במעצר".

במשטרה אומרים כי הם עושים הכל על מנת להגיע לחקר האמת, במטרה להעמיד לדין בסוף החקירה את האחראים למותו של מאיר סולומון ז"ל, שאיבד את חייו במרחק של כמה דקות הליכה מביתו.